Dodajte jos podservera

Pozdrav hocu na serveru da ima Hunger Games, moze i Builders zada se tema i igraci grade nakon toga ocenuju se,TNT run,Bridges 20 minuta skupljas loot nakon toga fight itd

Ne

Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

Bridges nije izvodljiv trenutno nema nijedan plugin. :smiley:

Bridges nije izvodljiv trenutno nema nijedan plugin. :smiley:

  1. Za The Bridges nema plugin trenutno :frowning:
  2. Te ostale igre su vec bile na srw, nakon toga su uklonjene zbog malog broja igraca na njima :wink:

Bridges je neizvodljiv trenutno a Hunger Games i Build Battle su ugašeni zbog male aktivnosti.

Sto ne napravis plugin za bridges?

Neka dodaju bridges uvek je bilo 100 igraca arene full ostalo nebitno

Sent from my 4047X using Tapatalk

Niko ga sa cijelog spigota nije napravio, zašto bi ja to mogao? To je mnogo iznad mojih granica.

Moze to da se odradi nego one sa spigota bas briga za tu igru prave nove plugine.
Msm da je slicno kao skywars.
Ja sam laik za te stvari ali opet.

Napravi i dobices pare tjt

Sent from my 4047X using Tapatalk

Za The Briges nema plugina uopste a ove ostale igre su ugasene zbog neaktivnosti

[quote=“DeltaZYT” post=189326]Za The Briges nema plugina uopste a ove ostale igre su ugasene zbog neaktivnosti[/quote]Ej nismo znali hvala sto si nam reko

Sent from my 4047X using Tapatalk

[quote=“DeltaZYT” post=189326]Za The Briges nema plugina uopste a ove ostale igre su ugasene zbog neaktivnosti[/quote]Hvala.Sad znam napokon.

tebra ne igram mc samo pisem da diskutujem sa igracima

Bridges i Hunger Games su postojali, ali su ugaseni, jedan zbog developra, drugi zbog male aktivnosti. :slight_smile: