Discord unban acbeee

Vaš nick:Bojaan
Server: Discord
Razlog bana:
Trajanje bana: Perm
Moderator koji vas je banovao:acbee
Vreme bana:vredjanje
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: acbee mi je na proslu temu rekao d asam dobio ban za vredjanje i da mr je on unban ali sad kada pokusam da udjem na discord kad ami neko posalje link ili ovaj link na forumu samo acceptam inv i nista se ne desi prebaci me na neki server na kom sam vec .

Pozdrav,

Skinuo sam bio ban za Bokaa#3791 još tada, a i sad proverio, ne postoji više to discord ime u ban listi. Nažalost, Discord malo čudno funkcioniše i kada banuje, banuje i IP adresu. Ukoliko si imao još neki nalog koji ti je banovan, reci i to ime, u suprotnom, IP ti se najverovatnije zadesio da je od nekoga ko je bio banovan i sve dok imaš taj IP, nećeš moći nikako ući.

BOjaaan#4408 to je jos jedan nalog koji sam imao pa je banovan

Pozdrav,

Taj ban je izdat nedavno, samim tim, njega ne možemo skinuti kao što smo hteli ovaj prvi.
Ban na BOjaaan#4408 te blokira da ulaziš i sa drugim nalozima nažalost.

Kada može biti uklonjen i trebam li praviti novu temu u vezi toga

Ne u skorije vreme nažalost. Uzevši u obzir da je izdat vrlo nedavno, ne možemo ti verovati da si se smirio u međuvremenu i da nećeš ponovo praviti probleme. Podnesi zahtev ponovo za koji mesec, pa ćemo zahtev razmatrati ponovo. Do tada, odbijamo zahtev za unban.