Digitalni pravopis -> komunikacija

Pozdrav,

U ovoj temi možete videti kako i šta je ispravno u digitalnom pravopisu i na koji način treba da komuniciramo jedni sa drugima.
Koliko god mislite da ste dobri u tome laganim skrolanjem na dole pogledajte slike i pročitajte pravila, potrebno je par minuta, a može da vam znači u daljem životu!







Izvor: http://www.istokpavlovic.com/blog/digitalni-pravopis/

Vaš SC Tim!

Hvala ! Sada ce ljudi biti pristojniji kada komuniciraju. :slight_smile:

Najiskrenije se nadam da će ovo pročitati što više ljudi kako bi nešto i naučili. Koliko se nepismenosti nagledam, prosto se naježim.

Bas sam se pitao da li je ispravno to sto stavljam space posle tacke, zareza ili zagrada :D, a sada vidim da je to ispravno :slight_smile:

Ja sam ovo davno naucio u skoli na informatici. Ima 3 godine… Ali ce ovo dobro doci za druge…

Manić nastavnik hehe ;'D

Ovo bi trebalo svi da procitaju :smiley:

Slazem se da bi trebali da procitaju , ali i da nakon toga ispostuju procitano :slight_smile:

Odlicno sto ste napisali, za one koje nisu znali ce biti od koristi nacin komunikacije izmedju igraca ili prijatelja. Veoma korisno i za ljude koje nisu znali za ovo.

Sad još samo da ljudi nauče kako se pišu slova š,č,ć,đ,ž

Neko nema to na tastaturi

Послато са ZTE BLADE A310 уз помоћ Тапатока

Hvala Manicu sto si nam pomogao :smiley:

Ja nemam ta slova na tastaturi, ali bih voleo da imam! :slight_smile:
Inace vrlo koristan “tekst” ili “slika” za nekoga ko je mladji, ali i nekoga ko je stariji. :slight_smile:

Ovo je korisno i svi bi trebali da procitaju jer nema smisla da neko gresi prilikom kucanja osim opravdanih razloga kao sto su pokvarena tastatura i sl. Mada bi trebalo napraviti ovo cak i za normalnu gramatiku i jer i jel koje svi mesaju i jos dosta toga koje se podrazumeva da se zna a nazalost veliki broj igraca ne zna.

Svaka cast! (ovo pisem samo da izadje kod novih tema, da procite i oni koji nisu procitali.) Don’t judge me, I’m not from Serbia!

Hvala na pomoći dosta igrača ovo ne koristi na serveru :slight_smile: !

Konacno i ovo da se vidi. Svaka cast! <3

slazem samo da bolje pisu azbuku A b v g d itd

Veoma korisno, primetio sam da su i igrači počeli da se pridržavaju ovih pravila. :slight_smile:

tema iz 2016. Jako je korisna video sam je pre par meseci

Послато са SM-J120FN уз помоћ Тапатока