Da se predstavim.

Ypo ja sam MarkoGoku. Mozda ste me pre znali pod nickovima Mqrko_ ili JustOmega. Mozda neki znaju, dobio sam ban zbog raya na Mqrko_ i resio sam da se manim ovih gluposti i da krenem da igram normalno. Najcesce ce te me videti na KitPvP , SkyPvP, Factions ili SkyWars.

P.S NEMAM CLICKER

P.S kao i 70% posto skypvp igraca

Cek lik reya i ne dobije mac ban ja koristim clicker i dobijem gg

2 puta lik raya i nijednom mac ban…

Iskreno, to nije fer prema ostalim igracima… al jbg. Oni su modovi i vlasnici, nismo mi

a sta vas briga dal je on mac ban ili nije?

Tako je brt. Hvala ti

Nije fer prema ostalim igracima koji su krsili isto pravilo. :slight_smile:

Cao j sam ti Mineking ili ti IndijanacxD ili MineKing19 ili TheProKing ili GizzmoHD ili jos neki citerski nickovi koje sam imao. Ugl ja sam ti stari igrac, bio sam citercina ipo, nazalost sad ne citujem, a i slabo igram. Nek ti je sa srecom

#Hahahaha

Zato iskreno i serb polako propada, modovi uopste ne proveravaju sistem neg bukvalno daju kako im padne na pamet za razliku od drugih il 10 puta jedno te isto

Takachave, pa ako on ne dobije MAC ban za Xray, po cemu je onda on drugaciji od ostalih koji su dobili MAC ban za istu stvar?

-Sto me nervira tako neki lik, kad mi dodje “A sta to tebe briga, ovo ono” ako ti ne igras serb i ne pratis, nego samo udjes na forum da napises nesto cisto da se vidi da si ziv, onda bolje i ne ulazi na forum.

Evo primer: Ti dobijes MAC ban za Xray, a neko drugi dobije samo trajni ban, jel je to fer prema tebi? Stavi sebe u tu situaciju da dobijes MAC Ban za neku stvar, a neko posle tebe dobije za istu stvar samo trajni ban na tom ACC i onda razmisli malo. Aj kad razmislis, napisi nesto pametno, a ako te mrzi da razmisljas, samo iskuliraj ovu poruku. Toliko :slight_smile:

nemogu mene mac ban to je problem jbg.
ako ti dobijes mac ban zali se sto je on perm ban samo,sta te briga za ostale

Pitao sam ih na insta, rekli mi da se za ray ne dobija MAC Ban…

HAAHHAHAHHQAQAHAHQ KO PIJE A KO PLAĆA?

jao gveklom boze :woohoo:

Ako si dobio ban, valjda si se opametio… Ne znam sta da ti kazem.

Šuri8 svinju jesenas

tema starija od vas

realno

Svaka cast sto si 2 puta banovan ali nisi mac ban sto je velika sreca