Da procita batica

Pozz,

Open sam temu zbog pravila koje niko nikad nije predlozio na serveru pre, a to je da bi igrao turnir ping mora biti ispod 100.Pravilo je u najmanju ruku glupo, danas mi je sve vreme ping bio 60-70 kao i uvek, jednom je presao preko 100 i morali smo ponoviti fight sto nema smisla.On kaze da je to pravilo izglasano, a logicno je da ce glasati vecina kojima je ping uvek dobar i koje nije briga za ostale.Poznato je da na ovom serveru igraju igraci iz vise drzava, npr Makedonija, Slovenija, Hrvatska i logicno je da ce njima uvek biti losiji net nego igracima iz Srbije.Na ovom serveru su uvek svi imali pravo da igraju, nevezano odakle su ili u kakvim uslovima igraju i nikad niko nije pravio temu u vezi ovog!!Mislim da moderator ne bi trebao tek tako na svoju ruku da donosi odluke koje nisu podobne za uslove drugih igraca.Zelim da ovo procita @Batica ako nije problem, jer ovo je u neku ruku diskriminacija !

2 Likes

Host nije u srbiji svakako, internet bi trebao biti bolji sto si blize francuskoj ali to sve zavisi kakav je net od tog lika, mislim da ovo pravilo nije lose ali da se treba uvaziti u obzir par likova iz drugih drzava koji uvek imaju isti ping, i ako to nije fer zato sto ti ne mozes igrati protiv 150ms lika koji ne dobija kb i udara sa 5 blokova. Ovo pravilo je najvise dodato zbog malih idiota koji abuseaju net limiter i forsiraju upload da povecaju ping tkd eto

3 Likes

ne gubi se molim te jale nemas veze sa zivotom

kad mi to kaze “vasskkee” onda stvarno nemamm…

3 Likes