Da li se ovako ponasa prema igracima?

Vuzimir i njegovo ponasanje :wink:

Ima i gore od toga, samo ja mislim da ga previse igraca iznervira pa on tako reaguje.

HAHAHAHA taj lik me je mute na 5h samo zato što sam rekao ‘’ pajser ‘’

Cek ne kontam sto oni tebe nerviraju kao da im je zabranjeno da opsuju i oni su ljudi.
Jedino Srdjo da sam ja video nije opsovao nikad.

De stavi citav chat, eto samo da vidimo sta ste vi njemu pisali
P.S Ja nisam voljela Vuzimira ali mi je sada on najbolji :slight_smile: :kiss:

Kao prvo milka…megi bese? Kad si to stavio sto nisi stavio da je napisao i kad je napisao “izvinjavam se svim igracima nije se odnosilo na vas” ? Kao drugo pisao je meni bas to jer smo se salili u porukama a ta je otisla javno kao komentar za ono sto sam ja pisala nevezano za vas igrace. Toliko ste bezobrazni i zlobni i toliko zelite da nekom napakostite da je to strasno . I trece… zanimljiva ti slova na isecenoj slici…:"D ps: RWR_SERBIA

Roas valjda *

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Ja sam se javno izvinuo svima milsim da nema potrebe da se oko toga dize frka, i trebao si da postavis citav chat ne samo tu jednu recenicu,
A ova slika od xShadowice ja to u zivtou nisam napisao nikada daj mi datum te slike da pronadjemo log i da vidimo da li sam ja to pisao.

To bi bilo to od mene :slight_smile:

Kad Roass i Megas prijavljuju nekog za psovanje …

milka55 jemegi a milka66 je roas :smiley: tako bese bilo sem ako se ne menjaju sas gace:D

[quote=“Vuzimir” post=56866]Ja sam se javno izvinuo svima milsim da nema potrebe da se oko toga dize frka, i trebao si da postavis citav chat ne samo tu jednu recenicu,
A ova slika od xShadowice ja to u zivtou nisam napisao nikada daj mi datum te slike da pronadjemo log i da vidimo da li sam ja to pisao.

To bi bilo to od mene :)[/quote]
Ovo nije PS ili si zaista pisao ili je neko od drugi moderatora promenio nick (Mozda nocni jer ga je onaj nzm mu nick napamet sto ga je Vuzimir nazvao pe*** posle toga je taj igrac napisao nocni noob :wink: … )
P.S Ne optuzujem nikog samo dajem moguci primer (Ako je moguce da mod promeni nick )

Svako ko menja nick dobije ~ na početku i po tome znate da li je neko menjao ili ne. :smiley:

Po toj fotografiji koju ste gore postavili ja ne vidim neku uvredu, vidim treći Njutnov zakon gde svaka akcija ima svoju reakciju. To što taj isti moderator se trudi da održi server boljim mestom od čitera i divljaka je isto tako trpeo na stotine uvreda na njegov račun i mogao je sto puta gore reagovati. To što je napisano u toj dozi prema tom bezobrazniku nije ni malo uvredljivo niti je dovoljno da se ovakva tema otvara i pišu takve optužbe. Lično ovo nema nikakvog smisla da i dalje stoji otključano, i zaključaću.