CROspano - predstavljanje

Moje ime je Matteo, imam 25 godina, živim u Hrvatskoj, grad Rijeka, a na serveru me poznajete po nicku CROspano.

Minecraft sam počeo da igram prije 9 godina kada sam bio svijestan šta je IP i kako mogu da pristupim drugim serverima.

Minecraft kao igru sam zavolio zbog raznih mogućnosti koje pruža od kreativnosti, pvp-a, programiranja i upoznavanja novih ljudi.

Kao igrač uvijek me je privlačilo da budem dio nekog tima i da skupa rešavamo probleme i napredujemo. Prvu mogućnost sam dobio kao Builder gde sam naučio dosta stvari, kako komande rade, koje su sve mogućnosti, kako graditi mape, itd…

Sarađivao sam kao Builder i Admin za razne minecraft servere na Balkanu, sve dok se nisam smjestio prije 5 godina u SERB-CRAFT-u radi dobre ekipe i mogućnosti napredovanja.

Ne igram više aktivno minecraft barem 5 godina. Otkad sam se prijavio u tim - glavni cilj mi je bio poboljšati server da igračima bude zanimljiva igra. To je ideja sa kojom sam ušao u ovaj tim i plan od kojeg ne odustajem.

U slobodno vreme volim da kampujem u prirodi daleko od civilizacije, full minecraft doživljaj: skupljanje drva za vatru, ribolov, kupanje…
Najviše volim druženje sa prijateljima, jer kada se družim sa njima, svi moji problemi postanu mali i podnošljivi.

PS: Volim živcirati @acBee, @Kamber, @TheDuliX, @Batica ,@DJFantom

3 Likes