"Content Creator LuksYT"

Evo kakvi su ovo zapravo “strimeri” kojim ste dali rank. Slike jesu odavno al ne moze vako on da se ponasa sa ostalim igracima, vec 6 meseci on meni preti sa mac banom a nikako da to uradi. Igrace psuje na live i naziva ih “tumorima” i sad me zanima iskreno da li vi mislite da ovakav lik zasluzuje “Content Creatora”







Otpremanje: Screenshot_33.png…

2 Likes

Pozdrav svim igračima serb crafta mislim da se ja ovde itekako mogu oglasiti povodom ove situacije pošto sam imao YouTube rank na serb craftu pre. Zar ne da je YouTuber isti kao igrač samo sto ima kitove tjst rank zato jer snima / strima na serbu i tako je " ogledalo servera " ali kao što vidimo od ovih gore slika luks je mnogo dobro ogledalo ? :slight_smile: ja znam kad sam ja bio YouTuber da nisam nikad bio toxic samo zato jer znam da sam isti ko drugi igrači i ako oni smeju psovati a ja nisam hteo jer ja sam znao da sam ogledalo servera i da ne bi niko ušao na serb kad bi video da imaju toxične content creatore nadam se da če igrač biti sankcionisan skidanjem content creator rankom jer to stvarno nije fer da se tako ponaša a da ne prodje bez kazne naravno pola slika koje su u ovoj temi priložene su moje , ali vidim da se sve nisu uploadale u ovoj temi tako da evo ko oče da vidi sve slike neka ih pogleda ovde : Imgur: The magic of the Internet Uživajte u igri i napišite vaša mišljenja o ovakvom ponašanju " predstavnika servera " i naravno ukoliko iko ima bilo kakvo pitanje neka ga postavi rado ču odgovoriti.

Adxms :wink:

skinite mu content creatora plz

1 Like

Slazem se sa momkom, ovakvo ponasanje kontent kreatora je nedopustivo. Konkretno je jedan od toxicnijih igraca na serveru, zasluzuje da mu skinete rank!

2 Likes

Nemam nista protiv ovog lika al po ovim slikama krsi pravila servera , al opet ako je ContentCreator ne bi trebalo da psuje , spamuje i preti MAC banom , on je isti kao drugi igraci on nema ADMIN permisije. Malo mi je jezivo da ste pratili njegov LIVE i gledali gde krsi pravila .

1 Like
  • E ovako, da se oglasim povodom ovoga, jer se opet skupila neka masa prijatelja koji zelu da mi smesta skidanje CC-a, kao sto je to bilo i u proslosti. Dakle, obrazlozicu apsolutno svaku sliku da onaj iz Staff-a ko bude pregledao ovo jasno moze da primeti koliko su ljudi zeljni da mi smesta skidanje ranka.
    • Prva slika: Prvo i osnovno, jako je davno bila sto mozemo videti po datumima. Drugo, /realname nema na slici. Osnovno pravilo je da kucas /realname kada zelis prijaviti (u ovom slusaju smestiti skidanje CC-a) nekome. Trece, ja na toj slici ne vidim nikakvu pretnje? “sad cemo da sredimo neke stvari” je tebi pretnja?
    • Druga slika: Nadam se da si upucen i u pravilo da mozes prijaviti lika koji se samo tebi obraca (u slucaju vredjanja ili sl.). Ja tebe nigde tu nisam uvredio da ti mene prijavljujes. Pritom nista lose nisam napisao, kao sto i pravila nalazu nisam napisao “sta”. Otkud ti znas na sta sam mislio? Mozda 3 kuce ili bilo sta sl. nebitno je totalno. Ako nisam prekrsio nijedno pravilo tu, zasto me prijavljujes? Pritom tebe nigde tu vredjao nisam, niti tog lika.
    • Treca slika: PRVO I OSNOVNO, slika je secena, jako lako se slika moze izvuci iz konteksta secenjem, to ogroman broj igraca iskoristava, ali zaboravlja da je to ZABRANJENO raditi. Ako zelis da me prijavis, ne smes seci sliku. I ovo nisu moje reci, vec tako pise u pravilima kada prijavljujes nekoga. Drugo, to sto imam CC-a ne znaci da sve vreme treba da cutim dok me provocirate, ja ne vidim nista lose u tome sto sam napisao, bukvalno sve sto bi i svaki normalan igrac napisao pored dobijene pobede 2v1. Ako ti je “botine” onda je najbolje da cutim i ne progovaram nista, jer cu biti prijavljen kazem li i 1 rec. Trece, ako ti ne mozes dobiti mute za “botine” kao igrac, onda ne mogu ni ja, jer sam i ja takodje igrac, u ovom slucaju markentiski najstrojen. Nisam niti moderator, niti admin, da nemam pravo napisati tu rec. Hoces reci da ako sam CC ne smem pisati to sto pisem?
    • Cetvrta slika: Startovao sam lajv posle jako dugo vremena, i napisao sam poruku SAMO 2 PUTA. Ako si upoznat sa pravilima znas i sam da je spamovanje ako napises 3 ili vise puta. A posto je ovo vec 3 put da ne znas pravila kada prijavljujes nekoga, izvoli pogledaj: Pravila - SERB-CRAFT
    • Peta slika: E sada, sada cete svi videti koliko je ovo zapravo pokusaj skidanja ranka. Naime, lik mi je u clan chatu rekao da napisem rec “gaseri” jer smo imali diskusiju o tome kako filter treba malo popraviit. Ja sam napisao i ovaj lik je to slikao i prijavljuje mene ZA PSOVANJE. Izvolite isecak i sliku kao dokaz. POSLUSAJTE I POGLEDAJTE ! Video: Trovo | NAPOMENA ! Udjite u link, zatim sa desne strane cete imati isecam pod nazivom “Dokaz !!!” Udjite i pogledajte i poslusajte. A NAKON TOGA, pogledajte sliku koju sam slikao TAD u toku lajva danasnjeg kao sto se i vidi na snimku. Da vidite sta sam napisao i sa kojom namerom, u prevodu apsolutno REC KOJA NIJE PSOVKA vec jednostavno filter nije lepo napravljen. Slika: Imgur: The magic of the Internet
    • Po koji vec put ne znas pravila? /realname nigde nema tako da ne bih ni trebao komentarisati, ali stvarno ne znam koju poruku zelis poslati tom slikom. Ne mozes porediti sebe sa bilo kim, jer smo mi svi ljudi razliciti i nema potrebe da bilo kakvim poredjenjem.

  • Nadam se da sam vam svima objasnio i dao doznanja da se radi o jos jednom pokusaju skidanje ranka. Kao sto rekoh, par prijatelja se udruzilo, kojima ocigledno smetam time sto promovisem server i to na svakoj platformi, od YouTubea, do Trova i Instagrama. Trudim se da server ima sve vise i vise igraca uz dana i dan, a to u to su i upuceni moderatori, takodje i vlasnik servera koji moze videti koliko sam samo igraca doveo na ovaj server. Isti vi koji pricate to sto pricate ste banovani/kaznjeni mnostvo puta za mnogo gore stvari (citovanje, vredjanje, otkrivanej licnih podataka) i da ne nabrajam, sve se moze proveriti, tako da nema potrebe za “nije istina”.
  • Izneo sam apsolutno validne argumente i dokaze da je ovo jos jedan pokusaj skidanja ranka, samo jer su drugi ljubomorni i takodje kolko vidim mrze me. Prepusticu ovo moderatorima koji su zaduzeni za ovo da rese, i naravno procitaju sve detaljno i pazljivo, i takodje pogledaju video snimak i sliku.
1 Like

Skinite mu rank jas sam prijavilvijo kako je taj igrac i trazio drva za para u rl sve to :slight_smile: igrac radi trguvinu na serveru i se ponasa ko debil

2 Likes

Ja na ovo stvarno nemam komentar, zamolio bih da se ovakva laz jako ostro kazni, jer ja za ovo prvi put cujem a kamoli da sam radio to. Lik dolazi i siri lazi ovde bez ijednog dokaza (nema ga jer je izmislio) tako da bih zamolio da se ova osoba udalji sa foruma jer je ovo vec stvarno postalo nenormalno.

1 Like

Pa dok je Manic bio vlasnik nikad nije hteo ovom mentolu da da content creatora jer je video o kome se radi, steta sto Baticu boli k da malo isprati ponasanje vec samo se bavi rankovima.Lik je najodvratniji ikad skinite mu taj rank bode oci

4 Likes

jale objasnio sve

2 Likes

Pozdrav, Pošto tema nema karakteristike Prijave ili nekog Zahteva, već je isključivo otvorena za diskusiju između igrača koliko vidim. Mislim da mi nikakvu konačnu odluku nećemo ovde donositi u temi niti ćemo je zaključavati. Ukoliko smatrate da neki igrač krši pravila, istog igrača možete prijaviti u sekciji Prijava igrača (Ukratko o kategoriji - Prijava igrača - #2 od Batica - Prijava igrača - SERB-CRAFT Forum) uz adekvatne dokaze. (Za ContentCreator-e važe ista pravila kao za sve igrače) Ukoliko mi budemo smatrali da neki od ContentCreator-a šteti serveru isti će biti udaljen sa naše mreže. Ponašanje ne samo ContentCreator-a, već bilo koga na serveru, a tako i Administracije je isključivo njihov/naš kako god, kućni odgoj.

Moje lično mišljenje (Zamisliti ćemo da nisam član administracije) jeste da većina nas kao društvo više volimo da vidimo tuđu nesreću i neuspjeh, te posle istu tu osobu ismijavati na neki načina, nego da vidimo njegovu nečiju sreću i uspjeh, ali neću previše ulaziti u to.

4 Likes

Imas moju podrsku lukse .

1 Like

pa samo ovakvi likovi mogu i dobiti youtubera na serbu nazalost, pravi youtuberi su odavno otisli… a bukvalno SERB-CRAFT kao server ne dobija nista sto ovi imaju youtubera, nit se broj igraca povecao, bas naprotiv smanjio se jos vise

1 Like

U pravo si serb-craft polako polako sve vise gubi igrace i smisao same igre jer ljudi vise ih ne interusuju minecraft kao igricu svi dobri igraci kao xlemur si leftali

Dobro znaci ja sad smem da svima vama jbm mater i vi mene ne smijete mute?

1 Like