Claim u vanilli fiksajte

Oj dajte fix claim u vanilli ili stavite claim chunk umesto ovoga claima sa dmd blokova ako claimas bilo koju farmu koje sadrze mobove se sve pokvari

Pozdrav, zamolio bih te da pojasniš šta je tačno problem sa trenutnim claimom i kako on utiče na farmu?

Ma malo je komplikovan bar za mene posto sam naucen na /claimchunk
A danas je bio bug sta se villageri nisu bojali zombia pa farma nije radila kako spada sada pa radi al malo usporeno nego pre fly mašine su nam crkavale svako malo sad dal do toga to ja nmgu znat

čet, 3. velj 2022. 22:36 DJFantom via SERB-CRAFT Forum <[email protected]> je napisao:

Koristimo ovaj sistem zaštite već dugi niz sezona i pokazao nam se kao najbolje rešenje. Većina igrača se na njega navikla i nije efikasno da zbog navike jednog igrača menjamo ceo sistem. Što se tiče uticaja claima na mobove, to je moguće. Probaj da skloniš claim pa da onda vidiš da li radi kako treba. Svakako, i da postoji problem, trenutno nemamo mogućnosti da ga sredimo. Privremeni fix bi bio da se skloni taj claim sa farme. Ipak je claim prvenstveno namenjen za zaštitu chestova i vrednijih stvari od krađe. Ukoliko dođe do grifovanja/krađe na nekom mestu koje nije zaštićeno claimom, svakako imate pravo da to prijavite i stvari/građevine će vam biti vraćene.