Citovanje na prison od strane igraca, za Batica

1.jetze, prvi put Sabotiranje dobije 1h ban.
martin2003_, prvi put sabotiranje 6h ban. I trazimo pravdu neku sad?

5 likova se zali na 6hit, 3m blokova za 20d solo prosto nemoguce da se nakopa bez cita
svaku prijavu za ovog igraca je licno meni odbijena jer modovi mi samo odjebu teme, jedino je kamber hteo da pregleda kako treba ali nije ni to to. to sto je njemu upaljen ac ne znaci da nema nista, i straletu iz Penal je bio upaljen anticheat pa na osnovu 1 zalbe je dobio ban koja je bila na forumu. ukoliko modovi nece da banuju prosto 6hit a ima zalbi vise nego u slucaju igrac strale neka to napisu javno.i jos jedna stvar, kao neko ko igra na ovom serveru, igraci svaku sezonu uspevaju da nadju rupe u AntiCheatu, postoji jedno 5 clienta novijih koji rade na serbu i sa upaljenim anticheatom… necu da pisem njihova imena + modovima saljem slike na discord kako nisam jedini koji se zali na ovog igraca ali iz nekog razloga nece ni da uzmu u obzir.
zelim da se ovo prenese Batici posto sa modovima iz nekog razloga ne mogu da nadjem jezik kada su u pitanje Prijave moje vezane za 6hit. I predlazem da izbacite komandu /report jer ne sluzi nicemu, igraci sigurno prijavljuju preko toga 6hit.

pa nije mnogo 6h strpi se

2 Likes

Ocu li dobiti odgovor na temu uopce i ako da kad

On je dobio prvu kaznu drugog stepena, ti si dobio drugu kaznu drugog stepena u par dana. Ne vidim koji je problem ovdje.
Pravila jasno pišu ovdje: https://www.serb-craft.com/pravila/


Ja svakako što se tiče 6hita i tog slučaja stvarno više nemam energije da ti odgovaram. Čitam post i citiram znači sljedeće što si napisao:

Znači džaba što sam ja uzeo i detaljno ti pojasnio da tvoja žalba nije validna opet to nije to. Šta onda očekuješ, ne možemo ti pomoć jednostavno. Ja uzeo od momka i više blokova iskopao od njega u 8 sekundi sa čak slabijim krampom.

Evo ako neko nije pročitao cijelu analizu izvolite.
https://forum.serb-craft.com/t/prijava-igraca-6hit-fastmine-x2/77112/3

Znači pošto je reportovan od Vas koliko to odma automatski znači da je čiter? Evo čisto da ti kažem da si i ti reportovan prije sedmicu dana za čitovanje, znači ti si čiter jer si dobio report? Svakako u ovoj temi pričaš o mogućim čitevima sa kojima se može ući, a ne želiš da kažeš jer bože moj :slight_smile:

Ja ne znam ko ovdje tebi može da odgovori, džaba analize, džaba sve kada ćeš ti opet svoju priču tjerati i samo se gubi vrijeme jednostavno pojašnjavajući više puta istu stvar.

ukoliko mislis da hakujem ja, neki lik na serbu i ukoliko ne moze anticheat na detektuje to, mozda je u pitanju neki bypassovan client koji se nikako ne moze detektovati. Primer Vape, vape se placa mesecno i to ne moze nikako da se nadje, Sharpness je to placao i koristio i zato nikada mu nista niste nasli kako je on pricao u klipovima. ukoliko se ti slazes da ja skinem te hackove i testiram na serbu da vidim da li rade ili ne, ja cu rado to da odradim ciljem da ti dokazem da vam AntiCheat nije najsjajniji. Cim su ljudi bypassovali lunar client zamisi koliko postoji samo clienta sa kojima se moze uci na serb,. a ukoliko mislis da imam hack ti mene mos ssati u bilo koje vreme slobodno, iako ne radite to ja cu ti dati i anydeck i sve. ali nije to cilj ove teme, zelim da ti dokazem da koristi nesto sto ne moze da detektuje anticheat, jer ja ne teram igrace da njega reportaju nego su i oni ubedjeni ko ja da hakuje, vrv krije predobro ili je u pitanju neki odlican client ko vape

Ja ni ne kažem da ti čituješ i nemam potrebe da te provjerim, samo se koristim tvojom logikom koju koristiš u ovoj temi i u ovoj zadnjoj poruci što si napisao.

Upravo prijavljuju igrači nekada i tebe, to znači da ti čituješ po toj tvojoj logici.


Bypassovi postoje i postojat će jer nažalost postoje ljudi koji žele sve da unište šta god u svijetu da se napravi. Čovjek koji nas je napadao na početku godine i još nas sad već pokušava napadat je platio po par hiljada eura da bi DDoS-ovao MC servere po balkanu i izvukao zaradu za sebe jer je nudio ponude zaštite.

Ja što želim tebi da kažem jeste da je momak provjeravan ne samo od mene, već od još drugih moderatora u različita vremena pa čak i u 5 ujutru. Dečko nije ništa radio.
Eto smatrao si da čituje onda kad si ga prijavio na forumu pa sam te bukvalno uzeo i demantovao i pokazao ti znači primjerom da nije tačno. Ne mogu ti više ništa pokazat znači.

Uzmi opet pročitaj šta sam ti napisao jer postaješ opet tvrdoglav kao sa pričom kada si tražio 1.8 verziju. Ne može niko da te ubjedi drugačije jednostavo i gubljenje je vremena da ti pokušavam pojasniti kada znam da ćeš opet istu priču voditi.

igraci koji su najsumnljiviji, a anticheat pokazuje suprotno da nemaji nista, zar ne mislis da bi trebali da budu ssani od strane vas? ipak dobijaju previse reportova, ne bi niko za dzabe prijavljivao

brate moj i CrniMC koji vas je izvredjao u temi i pisao kako ima bypassovan client za serb-craft igra na serveru jos uvek i bije sa 5 blokova konstantno ahhahahahaha, ali dobro nek on stavlja nickname CrniMAfija i nek igra na serveru da nama kvari igru…

Dzaba pises kamberu da je neko dobio ban bez razloga, on je ekspert i ne gresi nikad.A to sto likovi koji su blacklistovani proslih sezona hakuju svaki dan, nema veze.Jos kad kaze snimi i okaci forum, pa dal nesto gluplje postoji.Ne vredi raspravljati sa likom kojem je zivotni idol Manic12

Čovjek u cijeloj raspravi ovdje ubacuje ko je kome životni idol, au bože sačuvaj.
Drago mi je izgleda što ti živim u glavi tek tako.

Naravno da će ti se reći da prijaviš na forum jer bože moj ja tvoje oči nemam.

Nema potrebe izgleda dalje da odgovaram jer šta god da se odgovori nema nekog efekta, a ako neko pokušava da se potrudit da bude fer prema svima Vama sam upravo ja al džaba.
Uživaj dalje :smiley:

Nocas ti je igrac s nickom Hold ulazio u turnir zonu na svaki podsrw i ukro iteme iz turnir kapsule i poslo slike na dc.

eto mozes samo da lockas temu sad, onako je jos samo 300k blokova lagano nakopao za dan sigurno legit XD, kao i uvek bez svadje :slight_smile:

Tema će ostati otključana, a što se njegovog slučaja tiče ja se više neću nadovezivati. Vidim da si krenuo i da plasiraš priču da ga pokušavam braniti i da ima neki imunitet kod mene izgleda, još da lažem za njega. Top bgm

Kao i za svakog igrača što odradim analizu (ili kako ti kažeš gluposti od logovi) odradio sam i za njega pa čak i objavio tebi da vidiš i sam svojim očima analizu, al ja više dalje neću sa ovim slučajem i uopšteno sa nekim slučajevima jer se ne bavim više sa prijavama igrača jer sve oko AC sistema je rješeno za buduće moderatore. Ja sam samo privremeno bio tu za prijave, pa neka ostale kolege preuzmu dalje kad već smatraš da ja nekome dajem povlastice i još da lažem za njega, jer stvarno za tim nemam neku potrebu imam veće prioritete u životu nego da branim ljude koje ne znam :smiley:
Uživaj mi i srdačan pozdrav dalje!

1 Like

evo sad nadjem temu gde ti pises da nije moguce sam da iskopam 3m blokova za 20dana, prvo to je moguce posto vidim da ti slabo ide kopanje, kao drugo na akaunt kopaju 2 igraca (team i ja), vidim da spominjes cliente koje si nasao optuzujes mene da ja imam cliente sa kojim je moguce upaliti AC a mogao si videti 2 slike koje sam ti posalo na discord da igram na TLauncheru, zatim mogao si videti na raznim prijavama i videima koje sam snimao…a to sto se igraci zale ja njima ne mogu zabraniti svako ima svoje mislijene,vidim da pises da izbace komandu /report da ne sluzi nicemu, a do pre koje vece ti pises u chat sledece: svi /report 6hit hacker ima fastmine i tako svako vece…i da necu da ulazim u to zasto je strale dobio ban i nije me briga jer vidim da svakog lika koji dobije ban(npr zask i strale) uporedis sa mnom bez imalo logike, i redovno pises da objave da nece da me ne zele banovati i slicne gluposti, a to pises iz ljubomore(jos od prosle sez. kada nisi ostao u top 3 blokova sez, tad pocinjes sa svim ovim) kao sto se da primetiti, inace kopanje na pr-u mi dodje kao decija igra s’obzirom na to da sam kopao na rp-u gde je naravno teze i rudniici su sporiji pa ako mozes uporediti ali nema vajde izgleda ne kappiras ti neke stvari, 5m blokova do kraja meseca cu imati <3. pozz

1 Like

onda se vrati na rol3play i ne pravi se glup, onako si idiotcina teska koja bez cita ne moze

i dobro pa se samo ja zalim na tebe, i dje su ti dokazi da ja pisem /report 6hit FastMine? klasican rol3play mentalac xd

i da si legit ne bi se ovoliko pravdao, vidi se da si lazovcina s rol3playa klasicna

logovi mogu da se edituju gospodine, lazi malo bolje

Hahahah vazi evo vec danas idem rp ako ti tako zelis

Dobro ako ka mogu da lazzem za logove oni ne mogu tkd pametan si znaci…