Cisto da se zna da sam najjaci ! By : AndrewPH :D

Eo cisto da se zna da sam najjaci na serveru xD

xaxaxxaxaxaxaxaxaxa xD Kako si ga nagovorio na to? xaxaxaxaxaax

Ukillao sam ga :smiley:
Pa je sam to reko !

ukoliko izbace jabuke , ja i leo cemo biti najjaci :smiley:

Haahahhahahhahaa nije iviaster ja neznas ti mene i ti si lao nakaci na serveru , da li bi smeo pvp samnom bez zlatnih jabuka

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4 Beta

da , realno svi vi ni ne znate kakav je bio PvP pre nekoliko meseci , das je tako kako je tad bilo , vi biste bili 0 , izvini andrew manje vise za tebe mislim na calvinatora i tako te neke koji uplate po 2000 skilla i niste ne mogu da uradi—

Calvinator je najjaci covek na serveru ja sad kad imam samo 400 skila ja rokam ove sa dija enchant stvarima ko lud , zato netreba trcati pred rudom, nikad se nezna ko ce biti najjaci ,negovorim sad ja da cu ja biti najjaci ,nego da ne ocenjujete prerano :-©

Hahahaha andrewph pvp care xD

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4 Бета

“Skill” je po mom licnom misljenju glup, a bez tih Enchant iliti Notch zlatnih jabuka pola “Najboljih Igraca na serveru” ne bi znali macem da udare, ako znate na sta mislim, i pre nego sto se neko naljuti ili uvredi mora prvo da zna da je ovo moje licno misljenje, tako da… :stuck_out_tongue:

Luka kao prvo :slight_smile:
Ne bi me pobedili jer nemate ench armor ! :slight_smile:
Popadija ajde pvp -.-
Imam 4,5k skilla a ti jadnih 100 samo -.-
ajde ako smes nube jedan !

Kao prvo ti si Andrew noob , kao drugo oladi malo , kao trece nemas dobto pamcenje , kao cetvrto kad budes igrao Serb Craft dugo kao ja onda ces moci da mi popujes , kao peto nemoj stalno da lazes , i kao sesto nemoj da se urcis toliko otpasce ti kosa i da si gledao mc top znao bi da ja nemam 100 skila nego 432 , A ti imas samo 2 500 skila zato nemoj da lazes
P.S. nemoj da se urcis pred masom …

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4 Beta

Kao prvo nepismenjaku imam 4.5k skilla :slight_smile: kucaj /mctop pa ces da vidis !
Kao drugo na axes imam samo 2.5k !
Kao trece na serbu igram od 1.3 verzije :slight_smile:
I kao cetvrto ti si nub i slab si tebe killaju obicni igraci sa kit tools-om nube jedan -.- !

Kao prvo, ja igram od 1.2.5 verzije ovde.
Kao drugo, AndrrwPh je najjaci na serveru i niko to nemoze da porekne !
Kao trece, Popadija ako igras na serb craftu toliko zasto si tek sad dosao na forum???
Kao cetvrto, Ova tema je ispamovana admini stavite LOCK

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4 Бета