CikaFaka UNBAN!

Vaš nick: CikaFaka
Server: GLOBAL
Razlog bana: Nedzvoljena sredstva
Trajanje bana: MAC
Vreme bana: 10/10:22
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Pogledao sam ostale teme, i slazem se sa ostalim igracima, stvarno ste se poceli ponasati bezveze da banujete 20-50 igraca u mesec dana za isti ralzog. Uveli ste to pravilo bezveze i banovali neduzne igrace. Velika mogucnost je da CCleaner, AVAST, I Ostali programi automatski brisu nebitne podatke kao sto je “tempfile”, vi niste bili pravedni prema meni, te ste me 2 puta mac banovali. A ja sam kriv za to sto sam palio “WURST” client i nije bio bypass nego se moze uci bez anticheata na servere “ROLEPLAY”, “ONEBLOCK”. I to je do vas, gmijo mi je dao sansu, i unmacovo me prvi put i isto se desilo, “BRISANJE TEMP FILE” ja stvarno ne razumem zasto ste poceli banovat kad znate da necete imat ni 10 igraca na serveru. I mogu da dokazem da sam legit uvek bio.

Screenshot by Lightshot ( jedan ss od 100 de me prozivaju )
Bez screen share, na anydesk ili bilo sta, ja nisam remetio rad vaseg servera jer je bilo bez anticheata i nije bilo nikakvog “PVP” ili “ABUSE” jer sam samo leteo. Nisam nikome pokvario igru na serveru i ocekujem da me unbanujete a i ostalih 50 igraca koje ste banovali za isti razlog. 2 Puta napadam moderatora na SKP 2 puta dobijam BAN. Da li je sada to do vas ili do nas? Zelim odgovor od VLASNIKA. Pozdrav

Pozdrav,
zahtjev se odbija, kao i prethodnom zahtjevu.
Temu zaključavamo.