CheatEngine i zašto ne koristiti?

Ukoliko je koristio reach ili nesto tako, je verovatno…

Vi tut kaj govorite za C-Engine nimate mozga…
Uporabe neki in ne dobijajo kazno za uporabo nedovoljenih sredstih vama je pa džabe to napisano kadarkol bomo neki igralci to uporabili… Baš lepo… :wink:

[quote=“Manic12” post=208343]Pozdrav svima,

Vidim da se ovih dana baš proširila priča o mogućnosti korišćenja CheatEngine programa i modifikovanja reach-a, knockback-a, speed-a, itd…
Želim da obavestim sve da ne skidaju i čak ni ne testiraju, jer ukoliko ih neko prijavi i utvrdimo da su koristili ili članovi SC Tim-a vide da koristite, dobijate trajni ban na tom nalogu, a pored toga dobijate i MAC ban…

I da se ne varate da se MAC ban briše na GR-u, MAC ban stoji sve dok vam Batica ili ja ne sklonimo, mada se uglavnom ja bavim ovakvim stvarima, on je kodirao taj deo! Igrajte pošteno, nemojte da kršite pravila i prijavljujte druge koji to rade! Za GR ćemo verovatno da sredimo to, ali eto upozorenja, jer nemamo nameru da se sažalimo na ljude koji pljuju po našoj mreži tako što koriste i rade zabranjene stvari!

Za sada ima desetak banovanih, evo premijerno iz baze!

Setih se jednog klipa Miroljuba Petrovica gde svi prelaze na zatvoreni pruzni prelaz,pa ono odjednom voz naidje i on kaze : “Šae sad hrabri,ajd sad neko da prodje…”

Vaš SC Tim![/quote]

de glupane nauci pricat

[quote=“Adin2001” post=208442]Vi tut kaj govorite za C-Engine nimate mozga…
Uporabe neki in ne dobijajo kazno za uporabo nedovoljenih sredstih vama je pa džabe to napisano kadarkol bomo neki igralci to uporabili… Baš lepo… ;)[/quote]

nauci pisat kidaro glupava

hahahahah

E moj Manicu, jos 90% igraca ovo koristi samo vi ne znate, prvo proverite drima zato sto je od njega sve krenulo onda ostale pozdrav :*

Amerone taj drim je bio mac banovan prosli gr zbog toga, samo sto si zaboravio verovatno :smiley:

Amerone taj drim je bio mac banovan prosli gr zbog toga, samo sto si zaboravio verovatno :D[/quote]

Kazem ti, od njega je sve i krenulo lik koji je raznosio engine po serveru, jednom prilikom na ts3 je rekao “cekaj da sredim c engine”

a ti kad si usao na ts rekao si cekaj idem da prebijem oca da mi da pare za warlord

Ja caletu u zivotu nisam trazio 1 dinar za rank na serveru, tako da samo mozes da se sagnes i uradis ono i to ako ti ja dozvolim, i uskoro ide i tvoj mac pa ces samo pisati po forumu :* , i da 6 meseci nisi spavao idi odmori ovo malo pred gr valja se

ej cemi se vi zamarate …

Kidare!!!

Ahaha

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Ja sam naucijo koristiti chit indzin od colonela ! Ali strah me je manica pa nesmem da ga koristim :frowning:

Cujem kako ce vecina igraca dobiti unmac, par dana posle GRa, je l istina Manicu? @manic12

Da, random datum

Pa koji k vam je onda davao Mac kad ce da vas unbanuje, Manicu ili banas ili ne… Opet ce uci na server i koristiti istu stvar

Ukratko zasto ne koristiti:
ZATO ŠTO JE JADNO …
I TAKODJE KO PRODAJE ORGANE ILI FAMILIJU ZA UNMAC NEK SE JAVI …
FALA/HVALA/TY…

Hocu da kazem da se povecao broj igraca koji koriste (Cheat Engine) zato sto jos niste napravili Anti-Cheat u alpha verziji nego je jos Beta.I sada kad su nekoliko igraca to krenula da koriste i drugi su mozda da bi i oni imali ikakve sanse protiv njih? Primer tih igraca: (Lestrq koji je dobio macban ali se sam unbanuje zna kako a vi ne radite tu nista,Markic tojest 8xn,HardCombos tu i tamo xLaby i ako ne zna pvp ali opet je koristio karkrusovv i jos mnogo njih samo sto ja igram na SkyPvp pa znam samo njih). I onda kako bismo i mi mogli da igramo protiv njih da bude pravedno morali smo i mi da uradimo to :slight_smile: Ali vi umesto njih da MacBanujete vi ste nas :slight_smile: