Cao Ja Sam Kos :D

Pozdravljam sve sto citaju ovom prilikom mnogi me znaju na serveru kao “kos” ili “Everful” na serb sam usao 2018 godine kada sam imao 12 godina sada imam 16 i idalje ne mogu da se odvojim od njega naravno nisam prvi put usao 2018 igrao sam i 2015-16 ali malo usao sam na serb nakon 2 godine i rekao ajde da zaigram i usao na skywars i pvpao se svaki dan samo skywars i kitpvp u skoli sam pricao sa rugom pod nickom “Ryu” on mi je rekao sto igras skywars igraj Factions mnogo je bolji onda smo mi usli pravili smo neku bazu nesto i meni se tad svidelo ali naravno nisam imao predstvavu sta se zapravo radi ali ucio sam polako tada sam upoznao svog prvog timejta pod nickom " Adin_Kasic" hahaha i dalje smo u kontaktu celu tu sezonu sam igrao praveci kuce moram da spomenem i igraca pod nickom “kikirix” koji nam je pomagao tad takodje i “AgressiveClient” “tqbii” ili danasnji “adxms” sa njim sam dosta igrao ima ih jos dosta naravno ali ne mogu sve nabrojati onda je dosla nova sezona nisam znao o cemu se radi ali sam shvatio pravila factionsa tada me je Nexa ili “kaskadox” sada invajtao u f mene i Ryua secam se bili su tu DobarDan i jos njih igrali smo tada ali ubrzo sam napustio fakciju uplatio rank i igrao sam za sebe onda se vratio Adin_Kasic i igrali smo zajedno prolazile su sezone naucio sam skroz da igram vise nisam bio “random” nadam se haha onda sam se pridruzio GreenLionHDu u f koji se zvao Evolution secam se kad smo farmali zajedno armore ehh ubrzo se Evolution raspao ja i Green smo otisli kod Amer0na u Nymphus tada je bilo jako lepo igrali smo tu bilo je jako dobrih momaka moram da spomenem Amerona DragonsTeara JedemPeachq i tako dalje lepa vremena ali je dotinci lider fakcije dobio ban raspalo se tada sam opet igrao sam… D: onda sam stalno menjao fove uzivao sam uglavnom 2020 sam igrao 1 sezonu prizona pa sam se vratio na factions onda 2021 amer0n se vraca pa igramo ponovo sezonu nakon te sezone sam napravio pauzu do ove sada igram prison dok ne pocne skolska godina pozdrav za
-XtreamXprime
-Straes
-Madex44
-CarotteEny
to su neki od igraca koji su mi ulepsali ovu sezonu ovo je neka kratka prepricana prica moje price ? sta aj pozdrav

1 Like

A tobija zaboravio tako a…?

ou da
zaboravio sam prastaj

smekerski!!!

1 Like