Bridges sledece sezone

vratiti 1.13.2 verziju dosadila 1.8 igralo se par dana po 20 igraca max i sve je to prestalo
izbaciti pescaru dodati neku brzu mapu slicnu kao quatro
cene kitova i trajanje ostaviti isto
kitovi u ranku: archer 12h, vestica 12h, arhitekta 8h, drvoseca 6h , doktor 8h, vitez isto 8h, pukovnik 24h, onaj kit sa fireball fixati ili izbaciti (treba da odbacuje ne da dila onoliko demage previse je cringe onda)
promeniti boju ranka BridgeLord-a jer je ista ko od Helper ranka
dodati (ako izbacite fireball) kit sa paucinom i vodom i smisliti neko zanimljivo ime (nisam ja kreativan)
omoguciti craftanje FRoda jer ne vidim razlog zasto bi bio uklonjen nije neka preOP stvar kao naprimer boat u 1.13.2, zabraniti craftanje shielda (nije pod obavezno, zavisi sta ostali igraci kazu)

slazemsesatobom

Нисам дрво да се слажем, а усаглашавам се, овај дечко под именом vyzes има стварно превелики таленат да повећа продуктивност сервера и да им доведе много нових играча. Само тако настави момак и ако да Бог да те једног дана гледамо како прегледаш карте у ГСП!

1 Like

Pozdrav, hvala na predlozima, temu ću ostaviti otključanu da i drugi igrači napišu svoje mišljenje i dodaju još koji predlog ako imaju!

U potpunosti se slažem sa tobom miško!
1.13.2 bukvalno postaje neophodna za opstanak bridges podservera :).

nisi drvo da se slazes, Lock.

usaglasavam se

#matypower

Bridges na 1.13? Ma dajte molim vas…
Hahahaahahahh

1 Like

pa brate moj puno igraca ima bridges 1.8…

Potpuno si u pravu, samo sto ce na 1.13 biti trostruko vise…

Bridges gubi totalno smisao ako je van 1.8 pvp-a. Postaje druga igra totalno.
Razmisli malo bolje :slight_smile:

pa brate jesi igrao prosle sezone

ako jesi onda znas da je bilo 30 igraca
skoro svaki dan

Da, i potraznjom igraca 1.13 je zamjenjen 1.8.

Hajde da budemo realni, na cijelokupnom serveru nije problem ni verzija, ni staff team, ni neaktivnost.
Srz problema je u tome sto MC PROPADA.

Ne znam jesi igrao pre 4-5 godina bridges. Na 1.8 pvp.
Reci cu samo 50+.

E tu aktivnost nece vratiti ni 150 staffova, ni kojekakve promjene i inovacije…
Jednostavno treba se samo angazovati u marketingu i promociji same igre.
Kako bi se naravno privuklo iole vise igraca a pod obavezno zadrzao trenutan broj igraca.

Da ne palamudim dalje i ne skrecem s teme pauziracu ovdje :slight_smile: .
Mozda otvorim posebnu temu po tom pitanju (vrlo vjerovatno).

Lijep pozdrav!

znam druze al vecina igraca koji su kao trazili 1.8 sada ne igra
i igrao sam pre i znam koliko ih je bilo svestan sam da mc propada kao sto i na serbu propada 1.8
1.8 servera ima mnogo kako i balkanskih tako i stranih al 1.13 servera bas i nema

Koliko igraca ima neki osrednji strani server?

Kazem osrednji, jer nismo jos uvjek u rangu s glavnima…

ma otkud znam druze al 2k22 je vecina minecraft igraca imaju premium pa igraju na premium serverima

Evo ti cist primjer.
JN, ukucaj naci ces, da ne ispadne da promovisem konkurenciju.

Crack server, znaci na kojem nije potreban premium u 2022 ima 2500+ igraca na dnevnom nivou.

Nije pitanje verzija, dok je 1.13 bio imalo je igraca do neke polovine sezone u drugoj polovini nije imalo nista vise nego sad,vratite 1.13 verziju i samo ce ovi 1.8 igraci otici tek tada nece biti nikog.

3 Likes

eh sad da nije pitanje verzija, znam njih 5000 koji nemaju pojma 1.8 pvp i zbog toga ne igraju