Bridges, Skywars i Bedwars... gde su?

Dragi Admini,

čini mi se da već znate da mnogo old school igrača žele bridges natrag.Razlog tome jeste jer je ta igra u suštini izumrla na prostoru Minecrafta.Ovo je moja omiljena igra i definitivno bi počeo opet igrati serb-craft kada bi je u slijedećoj sezoni vratili.Moja preporuka ako vratite Bridges je da dodate više malih mapa jer na Serb-Craftu igraju ljudi iz mnogo dijelova Balkana i drugačijim situacijama naravno, tako da ne može mnogo ljudi da budu (obično po šestoro ili sedmoro ljudi) da bi runde bile brže (vecina one vodene mape bi bila odlična…samo ne vode xd).
Osim Bridgesa vaša verzija Skywarsa je veoma zabavna i nostalgična pogotovo jer ima mnogo malih mapa koje rezultiraju u brze zabavne i kompetitivne runde.Ovde nemam puno da dodam osim toga da bi mogli da pravite više turnira ovde.
Bedwars je veoma kreativna ideja i ja bi rekao da je već odlična i da nema puno da se radi u njoj osim možda neki mini gamemodovi npr supply drop ili gamemod sa puškama (naravno vi nemorate dodati sve ovo sto sam vam rekao, sami ubačaj ovih igara bi bio i više nego dovoljan samo sam mislio dodati neke ideje i mišljenja)

Hvala vam na čitanju! Ako odlučite da vratite ove Igre ja i mnogi drugi bi ponovo počeli igrati Serb-Craft mada male su šanse da baš ja vam promjenim mišljenje uvijek vrijedi nadati.
-Shadow77

Trenutno rade na Bridgesu mislim cak da je bilo glasanje da odaberemo od ta 3 servera koji cemo da ponovo ubace i odlucili su za Bridges.

Too!! a zna li se išta o kada će biti vraćeni?