Batice mogu li dobiti jos jednu sansu na vanili??

de sam to napisao?

Bolje neko da dodje da lock ovu temu jer ce ovo postati najveca spam tema ikada na forum :woohoo:

dusan upravu si al sve jedno ocu unban s vanile :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Dusane, slazem se, ali sada ti i ja doprinosimo tome… xD

a dusane jel zasluzujem unban

MrMarty ako nisi krao i igrao si posteno nema razloga da ostanes banovan.
AdvanShift pokusavam da ne pisem ali moram i ja nes da kazem :smiley:

Dusane213 i Einshine, batalite se ovoga, cak ni ne igrate na Vanilu
Einshine, o ovome ti pricam, ti nemas veze sa Vanilom, i komentarises radi mrtvog ranka na forumu

Moja je stvar da li cu da komentarisem ili necu

Samo punite temu nepotrebnim porukama

Mislim da je previse glupih komentara od onih koji ne igraju vanillu malo se smirite mnogo spamujete previsse komentara za jednu temu!

OMLA, ja mogu da komentarisem, da nisi Admin, Znam hteo si to da postignes ulizivanjem -.-… Nisu nasi admini pameti kao ti…
Sta bi ti? Zabranio bi Pisanje svima sem adminima i Nekima kao sto si ti “Aktivnima”, Sta je bilo, oces me Block, Oces me ban…
To bi samo Petogodisnje deriste Uradilo… To ako si ljubomoran na moju aktivnost i sve ostalo, Cao, a ako mislis da “vi” Sa vanile imate Privilegije, za to grijesis… Sve se bolje vidis…

Einshine, znas uvek da se trud isplati, ima vremena da ja jos budem Admin :wink:
Doziveces ono sto je i Megas By : Dulje
Dobro se pazi, i uzivaj dok mozes naravno :cheer:

Ovako da se i ja izjasnim.
Procitao sam sve postove u ovoj temi.

@MrMarty: Ti si svesno prekrsio vise pravila servera.U pravilima pise da se svaki prekrsaj kaznjava.
Drugo mnogo ovde izvrces pricu.
Nisam se ja prvi zalio na tebe, ostali su se zalili kako ih provociras i kako im diras cestove, tek onda sam saznao da su mi knjige ukradene i obavestio Baticu.Trece pises da te ljudi podrzavaju a ustvari je suprotno.
Drugo Manic je na grupnom chatu za Vanilu rekao da neces dobiti unban.
Trebao si da postujes pravila kada si vec uplatio 6 meseci.
Ovo ti je sad nauk

@Enes: Ti se tek ne javljaj raidao si pola servera.

@Tema i Owneri: Ova tema je otisla u spam, lockujte je.