Batice mogu li dobiti jos jednu sansu na vanili??

Batice nisi poslusao moju celu pricu.
1.uzeo sam DJfantomu krompir nisam imo hrane a crkavao sam.DJfantom je rekao oke.
2.milutinke sam uzeo knjige i hteo sam mu vratiti u dmd, a on je odbijao.
3.milutinke je objavio na serb-craft vanili na facebook-u da sam mu uzeo knjige.
4.svi su prociteli i za svI poceli mene tuziti.MrMarty mi je uzeo ovo MrMarty mi je uzeo ono.
5.A SVI SU ZA TO LAGALI samo me je jedan igrac podrzao da nisam krao jel sam bio s njim.
6.a jedan igrac koj me je stalno ubijao njemu nikome nisat prvo me ubio vratio me stvari. tu sam onda rekao da je OKE.
2 put me je napao bez ikakvog razloga i nije mi hteo vratiti stvari.tuzio sam ga a on nije dobio BAN.
I to su svi razlogi da nisam trebao dobiti ban i neki su me tuzili da sam i trgao građevine i sve a nisam za nista dalje bio kriv.
samo sam uzeo malo krompira i DJfantom je rekao da nema veze.a milutinke nije hteo uzeti dmd niti knjige a kako da mu se onda oduzim??? a dobio sam ban radi knjige!! a platio sam vanilu za 6 meseci
Hvala unapred.

Mislim da mu treba dati drugu sansu ali za kaznu da vrati 10x puta vise itema nego sto je uzeo igracima. :lol:

Milutinketu su te knjige trebale, uzeo si ih bez pitanja, nisi imao pravo uopste da ih uzimas. U Endu ti si provocirao Serenity_Jules, dogovorili ste se da ti izadjes za pola sata da XP farme, i kad je doslo njegovo vreme ti nisi hteo da izadjes iz farme. Provocirao si ga.
Takodje, ne bi bio problem da se 80% Vanille zalilo da im ti krades iteme, otvaras cestove i sve to. Cak si i meni dosao jednom i otvorio cest da pogledas iteme bez mog pitanja.

Ovo ti je treca tema na forumu, jos jedna tema i imaces block sa foruma.

Treba mu dati neke uslove za ponovno igranje na vanili ipak je uplatio 6 meseci.

Trebao je da cita pravila, i razmislja, pre nego sto je uplatio.

ja se ispricavam omla vratiti cu svima i dublo vise stvari ako oces krenuti cu ispocetka i dat cu ti dmd i sve samo da se vratim oke

Gotovo je sad. Trebao si razmisljati, procitati pravila, pre nego sto si uplatio.

Ako si ti krao grifao i provocirao druge igrace zasto bih mi tebi dali drugu sansu i povjerenje jer si ti to vec jednom uradio i ne znamo mi dali bi ti to vise uradio :slight_smile: TAKO DA NEMA DRUGE SANSE!

i zao mi je zato jel sam stavio jos 1 temu.Samo Batica nije celu pricu procitao pa sam napravio novu temu s celom pricom

slusaj nikola nisam grifovao ono sto sam uzeo sam rekao i onaj na slovo s nismo se nista dogovorili oke ubio me nemam nista protiv vratio mi stvari sve je oke. ali kada se je vratio iz enda samo me napao i nisam mu nista napravio i nije mi hteo vratiti stvari

Ja sam dobio Ban iz Vanille sto sam ti Grifao tvoju Bazu zato ne trebas dobiti unba i ti si grifao i krao

Lock B)

Ja sam ti mrmarty rekao na pocetku da ne uzimas stvari od drugih a da to oni nisu dopustili ali izgleda da me nisi svatio ozbiljno sam si sebi kriv! Jer kada jednom od nekoga nesto uzmes bices optuzen i za ono sto nisi uzeo!

nisam grifao a uzeo sam krompir kako ne svacas niciju bazu nisam dirao i malo knjiga sam uzeo

Caoo decko ti si banovan zbog kradje i nema unban B) :frowning:

Nisi grifao ali si uzeo stvari a to su svi saznali i sada nesto im nestane a mozda su to negdje premjestili ili iskoristili za nes pa ce da misle da im je to nekoo uzeo i onda ce tebe da optuze posto si ranije uzeo nekom nes…

Lijepo sam ti na pocetku kada si tek usao rekao Ne uzimaj tuđe stvari iz chestova pa da je to obican Dirt mozes dobiti ban mislim da se toga dobro sjecas

Isko u pravu si samo sam uzo knjige i krompir a milutinke je rekao to svima a svi poceli MrMarty svima krade i meni i svima.

Po meni ne treba da dobijes unban,
Ja sam nov al cim si nasao moju bazu poceo si da otvaras cestove bez dozvole :slight_smile:

i meni da vratis 350 000 i viljuskar i ja ti oprastam i da rekao si x10 :slight_smile: cipikao nemoj da se mesas u adminske stvari

Po meni ne treba da dobijes unban zato sto pise lepo pise da se ne uzimaju stvari a ti si ih uzimao bez dozvole.A pritom sto je ovo napisao ToZaX kada si otvarao kovcege bez dozvole mozda si cak i tu ukrao neke iteme… nikada se ne zna :smiley: