Batica - predstavljanje

Pozdrav Serbovci,

Gledao sam da li imam temu na forumu o sebi i prosto neverovatno da evo posle 13 godina postojanja ove zajednice ako već ja nisam niko drugi nije napisao za mene :rofl: sudeći da smo se vrlo dobro upoznali kroz sve prethodne aktivnosti.

Ja sam Aleksandar Gligorijević, na serveru poznatiji kao Batica. Iz južnog dela Srbije, tačnije Niša. Bavim se IT poslovima i to najviše konsultacijama za biznise kako da se bolje digitalizuju, automatizuju i optimizuju svoje poslovanje.

Minecraft igram od trenutka kada je igrica izašla i to zbog svojih drugara koji su je otkrili, a sa kojima sam provodio sate i dane na Skype-u dok smo igrali na našem privatnom serveru. Kasnije je ta priča prerasla u SERB-CRAFT i evo gde smo danas. Igrica mi je super, zato što za razliku od drugih igrica koje sam igrao ovde postoji mogućnost da ti izabereš svoj put i praviš neke neverovatne stvari.

Na SERB-CRAFT gledam kao na svoje dete koje jedva čekam da odraste i nastavi dalje bez mene i mislim da nikad neću prestati da ga ljuljam, mazim i pazim kao što je to bilo do sada :smiley: Većina mog iskustva koje trenutno primenjujem u oblasti IT-a je proistekla iz rada u ovoj zajednici, a uz to su i gomila fenomenalnih ljudi koje sam upoznao gradeći ovu priču, od kojih su neki i bili deo tima, tako da ako sada počnem da nabrajam sve sigurno ću nekog ispustiti, ali hvala Bogu postoji stranica na sajtu sa svima njima Alumni - SERB-CRAFT.

Iako uvek imam osećaj kao da SERB-CRAFT nije finalizovana priča, često pokrećem i druge projekte u svoje slobodno vreme i trudim se da svoje znanje i iskustvo podelim sa drugima. Više o tome možete pronaći na mom ličnom sajtu https://aleksandar.gligorijevic.rs/.

Kada se smaram kući, ako ne odem na neku žurku, vozim bajs, šetam se po gradu ili negde u prirodi i uživam u miru koji vrlo često ne traje dugo jer stigne neka notifikacija na telefonu vezana za posao, pa onda misli odu u drugu stranu i mozak počne da radi brzinski, jer ga to najviše i loži.

Volim da rešavam probleme i pričam o različitim idejama, skupljam i delim iskustva, tako da ako ste zainteresovani za tako nešto, možete me dodati na društvenim mrežama ili pisati na mejl, uvek sam voljan za upoznavanje ljudi koji imaju interesovanja.

Valjda ću se setiti da updejtujem temu ukoliko se nešto od ovoga promeni, a do sledećeg kuckanja, uživajte u SERB-CRAFT zajednici.

7 Likes

respect za baticu

igram na ovom serveru od 2015 godine svaka cast