AutoBiografija - Astel

Zdravo,zovem se Filip Glisic zivim u Beogradu.Rodjen sam 10 Aprila 2002.Minecraft sam poceo da igram 2012-2013 tadasnje vreme sam pokusavao da udjem na servere a nisam bio dobar poznavalac engleskog jezika i nisam znao kako da ulazim na serveru dok nisam pogledao ovaj video

• How To Register/Login, Minecraft Servers - YouTube
    Kada sam usao na server prvo sam otisao na survival i pitao sam se kako se ovo igra i jednostavno nisam svatio kako se igra i cemu, sluzi otisao sam na skyblock igrao sam sa prijateljem Leviitate tamo sam upoznao i prijatelja grabelooo.Te 2013 godine neki likovi su me prevarili ako kazem neke brojeve dobijam free vip a oni su me prijavili na forumu zbog reklamiranja i dobio sam ban na skyblocku i rastuzio sam se.Onda sam napravio novi account i nastavio da igram.Prvo kada sam saznao za vote da se dobijaju pare na vote u sebi sam govorio ‘JUPII BICU BOGAT BOGAT SAM NA SERBU JUPII’
    Ja sam znao samo da vote na PlanetMinecraft dok mi neko nije obljasnio kako se vote.Mislim da je to CREEPER1BLOW ali bas nisam siguran.2014 godine sam prestao da igram minecraft i na Serb-Craft.Igrao sam druge igrice GhostRecon,PudingPop,EuroTrac Simulator 2 i jos neke igrice.2015 sam se vratio na serb-craft igrao sam sa prijateljima usao sam na survival server da vidim da li se nesto promenilo i jeste.Jedan prijatelj me je naucio kako da opstanem na survival server naucio me je i pvp.Tada sam voleo da varam u igri sa X-Ray nikada nisam dobio ban jer uvek kada vidim Moderatora izadjem iz minecrafta i ponovo se vratim bez hacka.Naucio sam se vremenom da ga ne koristim.Minecraft sam dosta igrao samo sto mi nisu ispale oci pored komljutera 5-6 sati sam igrao dnevno.Onda sam svatio da malo smanjim i igram na serveru 2-3 sata pa odem napolje sa drustvom igramo se svi zajedno.Upoznao sam dosta prijatelja koji su rado igrali samnom ali steta sto nisu tu sada.Prvi put sam gledao livestream hallowen ili noc vestica.Spamovao sam non stop batici i manicu da me pozdrave dok me nisu pozdravili tada sam bio jako srecan.Bilo je dosta igraca tu,Gledao sam i Global Restart Decembar i od tada mi se bas i nije svideo Serb-Craft pa sam igrao na nekim serverima.Cuo sam da dolazi novi global restart i rekli su da je Survival Bomba i bas sam se obradovao survival serveru.Ponekad sam igrao SkyWars.Prijavio sam se za konurs za moderatore ali nisam prosao nadam se da ce i sledece godine biti konkurs jer sam samo govorio na svakom pitanju 'Zelim da pomognem serveru i dt’I svatio sam da to svako govori mesto da kazem lepo zasto zelim ja sam to govorio.Najvise sam obozavao ovog moderatora
    -SrdjoGFX njega sam najvise voleo da se druzim jer je voleo da prica.Ali sada je prestao da prica ali sam mu najveca konkurencija :slight_smile:
    Evo zavrsavam ovu pricu ako nastavim napisacu roman.
    I nisam neki pisac autobiografija :slight_smile:
    Ovo je moja omiljena pesma :slight_smile:
    Abstract - We Are The Artist (Prod. Craig McAllister) - YouTube

a znaci ipak si xrayo
i bre aj se vrati na ghost reacon i euro truck simulator

Zasto si otvorio ovu temu?Kada sam ja vec otvorio moju temu?Mozes lepo da mi odgovoris

Svidela mi se pesma. B) :woohoo:

A AutoBiografija :slight_smile:

Dobra biografija.Mozda jednog dana budes pisac…:slight_smile:

Hvala :slight_smile: ali nisam te srece da postanem pisac :pinch:

Srdjo ti omiljeni moderator…LOL
Ako si znao brzo da klikces dobio bi ban za hack-pvp toliko od mene za njega…

Astel Copic lol