A vote?

Drugi dan votam a vote keya nema.vidim da imate problem sa prvim sajtom,ali ja i na drugim kad votam ne dobijem key.

Sa kojeg nicka si glasao?

Potreban nam je tvoj nick kako bi utvrdili zbog čega nisi dobio ključ.

Skycraft1702

Glasao si 2 puta, a za ključ je potrebno 3 puta.
Prvi put u 10:17 i drugi put 10:23.

Možeš li nam poslati sliku šta ti ispisuje kada hoćeš da glasaš na prvi sajt?

Pise da sam vec vote.ako je pptrebno poslacu sliku sutra

Mislim da na nekim sajtovima ne radi vote ako ne postoji premium nalog sa tim nickom.

Trebas imati t launcher acc ako se ja ne varam za nekih od ta 4 sajta

7:54 vote sam.Keya i dalje nema.

Nov je dan opet moraš 3put

Da mi nisi rekao ne bih znala.Hvala na prosvetljenju.Ovo nije jedini server koji ima vote sistem,tako da sam sa njegovim funkcionisanjem upoznata vise od godinu dana.Tako da to" t launcher acc,premium nalozi,votaj 3x da dobijes key" mozete da preskocite i da odgovori neko ko je zaduzen za to(admin)

Brate,samo ti kažem da ako danas voteaš 2put i sutra ujutru 1 normalno je da nećeš dobiti key jer se to resetuje.A i vote sistem nije svuda isti tako da nemoj da pričaš nešto što ne znaš

Brate, votam samo ujutru.I sta ste navalili,ako staf utvrdi da je do mene tad se javljajte

Pokusavamo da ti pomognemo ne znam sta je tu lose??

Bukvalno brat se buni što mu pomažemo

Bukvalno gledajte svoja posla

Ma duvaj ga randome

Пробај променити патос, ја сам заменио и сада могу да воутам 4 пута дневно B)

Pozdrav,

Hvala ostalima što pomažu i pokušavaju da reše problem.

Skycraft1702, naznačio bih ti samo da se forum koristi za javne diskusije i da je sasvim normalno što se ostali uključuju, jer čim oni nemaju problem a ti imaš velika je šansa da je neki problem do tebe.

Evo šta je stiglo do nas od tvojih glasova i ukoliko vidiš vreme kada si zapravo glasao, primetićeš da je ne postoje 3 vezana glasa u jednom danu:

Što znači da je problem samo do tvoje dinamike glasanja, da bi se dobila nagrada kao što piše na Vote stranici potrebno je 3 glasa u jednom danu.

Ostavljam temu otvorenu dok ne zatvorimo ovaj slučaj totalno.

Jos prvog dana kada sam htela vote pisalo mi je da sam vec votala(a nisam)a to se pre svega odnosi na prvi sajt

Ovaj problem je jos od prvog dana kada sam htela vote.votam ali to se uopste ne registruje i uvek pise “already vote today”.kako moze to da pise ako prvi put votam na f?umem da citam pa ne mora niko da me obavestava da su potrebna 3 vote za key.a da mi je stalo do diskusije ne bih se ni obracala staf timu.