Zbogom! Voli vas Wasdas

Ne znm odakle da pocnem… Prvo hvala svima na super trenutcima koje smo proveli zajedno i hvala na svoj podrsci koju ste mi pruzili ali jednostavno sam shvatio da ovo nije za mene, da sam baksuz… Kada god neko mene psuje, psuje u chatu, hackuje ili ness tako izvuce se. Ali naravno Wasdas svaki ama svaki put kada opsuje, prekrsi pravilo, uradi sta ne treba bude kaznjen. Lik mi pred 3 modeatora na hubu psuje mrtve i mater,desetak sekundi kasnije uzvratim dobijem mute na 6h, pa da uvek je tu Wasdas da se kazni, Wasdas reporta nekoga 10 puta admini ne urade nista ali zato da bi Wasdas bio kaznjen report nije ni potreban… pa da tako to ide zar ne ? Uglavnom pored tih losih trenutaka ima puno lepih i vrednih secanja. Nmg o svakom pojedinacno da pisem ali zelim ipak da se zahvalim svima. Provodio sam svakog dana po 2-3 sata na serveru i bukvalno je postalo deo svakodnevnog zivota ali vreme prolazi, ljudi se menjaju. Nzm sta vise da kazem 3% Da se vratim zato sumnjam da ce se to desiti. Sto se tice servera nadam se da cete nastaviti kao i do sada sa radom jer je za svaku pohvalu, sem nekih moderatora. Znm da je bespotrebna tema i da ste kroz ovih 5 godina videli hiljade i hiljade igraca i da sam samo jedan od njih ali ovo je najbolji nacin da se sa svima pozdravim i kazem HVALA. Vidimo se nekada. ZBOGOM

Pozdrav ;_; :frowning:

Kladim se da ces igrati na serbu samo sa drugim nickom.

Was brate drug si mi i nisam znao da ce ovaj dan doci.
Ali eto sta se mora mora se.
Pozz Brate drugaru i kolega!

Ja mislim da je malo glup razlog zasto vise neces da igras na Serbu (mog brt su mute 48 h samo zato sto je jednom opsovao i to sa onim zvezdicama napisao), Upravu si za report, moderatori su tu i ja sad nekog report oni nista, Igrac spama u cett ‘Udarajte me da poletim’, moderator tu i nereaguje.
Pozz

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/4532/2016-01-15_11.24.56.png
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/4532/2016-01-15_11.24.56.png

Pozz :frowning:

E nzm sta da kazem znaci jedan od mojih boljih drugara s srw stvarno mi je zao sto nas napustas ali morao je da dodje i taj trenutak nadam se da ces se ulaziti s vremena na vreme.Mozda ce mi i nedostajati ono kada pocnemo zajdeno da trolamo nekog lik ili da
se posvadjamo iz nekog glupog razloga.Kao i svaki rastanak je tezak.Ako se vratis a ja pisao ove gluposti I kill you!!! Zelim ti sve najbolje
:wink:
Nadam se da ces prevazici to i vratiti nam se :frowning:

Zz

Poz :frowning: :frowning:

Vozdra brate :smiley:

Zbogom wase,bio si jedan od boljih drugara na serveru :frowning:

Poy. :frowning:

Pozz Wasdas :frowning:
Stvarno mi je zao sto ides, ali to je tvoja odluka.

Happy wasdas you be a stupid frend xD god buy :smiley:

Zbogom. ;(
Vrati se nekad…

Ma napravi ce drugi acc na forumu videce te kao i ovaj lukaibobi

Pozdrav brate,sve najbolje

I meni je zao sto je otisao was jbg, nadam se da ce da se vrati! :’(

A nemoj Wasdass!! Biće mnogo dosadno bez tebe … :frowning:

Kada si nam to rekao na SkyBlock-u nisam te shvatao ozbiljnim :frowning: POZZ :frowning:

Ono ja sam mislio da nije ozbiljan da ce se vratiti za 2/3 dana ali jbg ovo je prvi put da mi je poslao poruku kako je otisao a odlazio je 50/100 puta otprilike

:frowning: :pinch: :S