Zasto vise nedobijamo SC poene ?

Narode ko zeli da se vrati stari sistem da se poeni vise ne kupuju , ko zeli da za 1h na serveru dobijamo 4 sc poena ko zeli da se ispravi nepravda !
Ako toliko zele popularnost neka uvedu ponovo vote sistem i za sva 3 glasanja dobijemo 12 poena , a za 1 vote 4 poena ko zeli iskazati nezadovoljstvo neka dodje na zakazani protest na sledecim serverima :

Sulvival : 7.10.2016 (17:00)
Role3Play : 8.10.2016 (17:00)
Skyblock : 9.10.2016 (17:00)

Bice i protest i na drugim serverima .
Ako imate strah da vas banuju napravite novi neki nick koji necete koristiti , ovo radimo i za popularnost servera :slight_smile:
Ko zeli svoj nick da koristi i na pobuni to radi na sopstvenu odgovornost .
Kako ucestvovati na pobuni samo se javite na sledeci nick na serveru Nickname123 .
Ne uzdrzavajte se od pretnji moderatora i vlasnika i lazima vasih prijatelja jel treba i glas naroda da se cuje !!!
Ako me banuju preko naloga ja cu vam napisem u chet javno da sam Nickname123 :slight_smile:

Ljudi shvatite ove strofe od beogradskog sindikata to ce vas mozda podstaci sta sam hteo reci :

SISTEM TE LAZE NEVERUJ STA TI KAZE OVAJ ZIVOT JE BORBA OD RODJENJA DO GROBA ZATO USTANI ODMAH x2

Sta konzumiras to?Vidim da si se brzo navukao…

Ajmo svi pred vladu Srbije da protestujemo zbog nepravde!!!
Sutra u 20:30…

Da čitaš fb stranicu znao bi zašto su izbačeni.
Vote se abuse
Ontime ubacivao
Sada tražimo novi sistem za poene.

Poslano sa mog HUAWEI G610-U00 koristeći Tapatalk

Ovako ja bi savetovao osobama koje lose podnose opijate da prestanu da ih koriste.Ja sam jedno 3 dana krizirao bez doze i posle toga sam se odvikao inace nisam imao pare za dozu pa mi je bjeda i siromastvo dosao kao Dom za odvikavanje.

Ja iskreno u sebi placem od smeha.
Kao sto je CREEPER odgovorio vote je abuse.

I nije lako naci novi sistem za to.