Zasto survival opet ne radi?

Sta se desava sa survivalom?Cas radi pa cas neradi,rekli ste da ste sredeli slotove i ddos napade pa zasto je stalno offline?

Pa verovatno imaju jos nesto da srede,ili ima jos neki problem.
Budi strpljiv!

imaju jos napade tako da te napade ne resavaju se samo za 1 dan … budite jos malo bar strplivi jos bar 1-2 dana ali mislim da ce da radi uskoro … pozz

Server se jos popravlja! Strpite se jer DDoS napadi nisu mali napadi! Objasnio sam sta je to!

Hvala na razumevanju!

http://serb-craft.com

pa jebali vas ddos traze pare kako ne bi obarali server to da prijavite policiji oni su najebali to je zakonom zabranjeno. Bolje to resite inace mislim da ce da odu skoro svi.
kad je bilo 62 slota bilo je puno uvek svih 62 igraca a kad je slot promenjen na 130 ima po 20 igraca

xxiviaster upravu si! DDoS je zakonom kaznjiv i zbog toga se ide u zatvoR!

medju hakerima se nalazi onaj sauvajohn sto je bio u nodu i on je pricao sa nama sinoc na skajp i kaze da trazi 35 eura mesecno to da je snimio neko on bi isao u zatvor a ja sam ubedjen da je moj drug snimao pitacu ga i poslacu ako treba :smiley:

Nadamo se da ce server proraditi do 1.juna mozda i duze,ali mozda i duze zavisi.Molim vas da budete strpljivi radimo non-stop kako bi sredili server i problem sa DDoS napadima.
Hvala

Sta ti imas protiv nas bre?
SAUVAJOHN JE BIO U NOD-U A TI SI GA UBACIO KAO SPIJUNA , CEO SERVER JE BIO KOD TEBE , KOJI JE TVOJ PROBLEM?
Ala lazete to je strasno…
Jos cete da nas za to okrivite jel? Jer smo vam grifali f home , jel ste vi poremeceni?

Za sve smo vam mi krivi… On da je bio moj igrac imao bih ga na skype a ne ti da ga imas , koj ce ti onda taj debil? sta ce ti on na skype , samo pokazuje da je on neki tvoj ortak a ne nas, odma svaljujete krivicu na NOD , koji je ovo kurac vise?

nemam nista protiv nisam reko da imam nesto protiv samo sam rekao da je bi u nodu evo bio je i hordu nego sam hteo da pojasnim ljudima posto je nod jedan od najboljih factiona tj najbolji pa onda ga vrv znaju kad je bio u nod :smiley:

Server radi.