Zasto su cene smanjene, Survival! ! !

Ovako, zasto ste smanjili cenu slime kad je bio 1.2 $ na 0.8, jel ovo survival/factions ili vanila?Uklonili ste kaktus farmu i od cega da zaradjujemo $?Da pravimo melon i pumpkina?A vidim cene u shopu su vrlo veliko to necete smanjiti?Stavili IG 500k pa ko ce ga kupiti ako smanjite jos slime itd…??A iron stavili 0.45 nigde veze…
A vidim sa srw-era igraci odlaze i nekom smislu receno “propada srw” i vi stavljate Silk II za 3 k poena???To ne znate smanjiti??Ovo vise lici na vanila s pluginima nego survival/factions.
Poyy

\Podrzavam da se vrati slime na 1.2

Dobices odgovor bice preneseno ili radimo na tome :slight_smile:

Za cactus smo dobili predlog od vise igrača da se ukloni iz shopa kada je bio sastanak sa igračima. Pa smo i mi između oko toga pričali i odlučili da za sada samo smanjimo cenu. Obrazloženje igrača je bilo isto a tj. da svi budu afk i niko ne benda na chat niti ide u pvp.
Za slime ćemo eto vidjeti kako i sta cemo, a još neke cene su pod upitnikom tako da ce bit još dodato nije ovo nista.
Otvorili smo vam temu kako vam se svida ova ekonomija pa si tu trebao odgovoriti sa kritikama ili pohvalama.
Time sto sam ovdje htio reci jeste da ce biti još itema, i možda jedan specijalan :smiley:
Pozdrav i uživajte u igrk

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

E moj zelenko tu su oni da nam igru otezaju sto vise…videli da neki imaju vec 100k pa resili da smanje (ne moze to tako za nedelju dana odma 100k )
videces da ce i na skyblock smanjiti lv za ostrva cim neko predje 1k lv…
Sobzirom da je ekonomiju radio f mod a ne neko drugi ( slusati igrace servera)
zato smo i dosli dovde da nam je opt ekonomij problem
Ako vec jednom pravite shop nedirajte ga jer je sve suvisno…sto dodate

[quote=“zazabam” post=86115]E moj zelenko tu su oni da nam igru otezaju sto vise…videli da neki imaju vec 100k pa resili da smanje (ne moze to tako za nedelju dana odma 100k )
videces da ce i na skyblock smanjiti lv za ostrva cim neko predje 1k lv…
Sobzirom da je ekonomiju radio f mod a ne neko drugi ( slusati igrace servera)
zato smo i dosli dovde da nam je opt ekonomij problem
Ako vec jednom pravite shop nedirajte ga jer je sve suvisno…sto dodate[/quote]

Imaju po 100 k zato sto imaju silk II. :wink:

Do ig-a mogu ici samo igraci koji imaju slik II
Ja zivim samo od dragon eggova, ali se i end nesto sjebao pa nmg ni tako da zaradjujem.

Stvarno neke cene su sjebane skroz a neke su ok skroz…
Po meni je ig mnogo skup i nece se prodati ni 1…
Po meni shop treba da napravi neki igrc koji je stalno online i prati stvari na datom serveru,i to da se sve resi pre globala a ne sada kada je bio gr…
Znam da ste imali mnogo posla ali nece svet da se srusi ako pitate za pomoc oko takvih stvari,mislim da tu igraci mogu pomoci… Nije taj shop komplikovan,po meni ste trebali tako da postupite. Dok bi neko ko igra sredjivao shop,vi bi plugine i ostalo sto igraci ne mogu ni da misle o tome…

Ko mari za survival od koga je i nastao Serb-Craft :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Vazno da se na SkyBlock-u,RolePlayu mora sve perfekt,a survival ko jebe vazno da vi zaradjujete od Silk 2.

di je ono vrijeme kad je silk2 bio 700scp? :smiley:

Proslo , znas i sam da vreme leti

Shvatili su ljudi da ima budala koji ce kupiti to pa im se isplati :slight_smile:
Ps. Budala sam rekao u sarkazmu,mi posedujemo vise komada :slight_smile:

Ne moze manic da pravi sell shop koji nikad igro nije survival nema veze sa vezom!

Ekonomija se prati svaki cas, moramo da nadjemo neko resenje za nju…

Jaoj hail mani nas toga koga briga za survival od moderatora al realno ? Samo Lord_Kass ulazi…

Prati se mozda svaki cas ali se niss ne radi xD

Za ig ovo je prvi global sa ovom cenom, i možda bude izmjena oko toga. Mnoge predloge smo vas poslušali i oko KoTH-a pa na dalje.
Sada se radi na ekonomiji, to sto su neki vidjeli da su itemi 0.01 je zato sto je na početku verzije bilo da rankovi odmah 1k I vise nabiju, pa da ne bude pay2win.

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

[quote=“CREEPER1BLOW” post=86185]Za ig ovo je prvi global sa ovom cenom, i možda bude izmjena oko toga. Mnoge predloge smo vas poslušali i oko KoTH-a pa na dalje.
Sada se radi na ekonomiji, to sto su neki vidjeli da su itemi 0.01 je zato sto je na početku verzije bilo da rankovi odmah 1k I vise nabiju, pa da ne bude pay2win.

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk[/quote]
Na koth niko nece da ide jer se dobija P1 P2 Sharp 2 KnockBack 1 i takve gluposti koje ne vredi da se na to trosi armor.
Nzm da li je ijedan mod ikada igrao KoTH na srw na kojima je ta ideja nastala.

Obavljen razgovor sa igračima oko ekonomije.
I očekujte za nekoliko dana nove koth iteme, ovi su default kad je kupljen plugin.

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk