Zasto sam ja banovan?

Zasto sam ja banovan! Samo mi to kazite!
Lepo sam igrao na server sve dok me nije izbacilo i pisalo mi je “Banovani ste sa servera hakovanje - fly”
A pre toga u mojoj kuci sam usao kod spawnera i zamalo da me ubiju zombiji i izadjem sa servera!
Posle toga sam uso i nisam se login i pokusao sam da ubijem zombije ali nisam uspeo!
Izbacilo me je opet sa server Login Timeout
Ponovo kad sam uso bio sam zabagovan u zid i ekran mi se nenormalno vrteo!
Pokusao sam ponovo da ubijem zombije ali nisam mogao ni da mrdem posto sam bio zaglavljen u zid!
I posle kad sam usao ulogovao sam se i brzo sam ubio zombije 2 minuta kasnije dobio sam BAN!
Sta sam ja sad tu kriv!

Zato sto si koristi fly. Treba li jos nesto?

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Nisam nista koristio!
Nijedan cheat nisam koristio!
Molim da me unbanujete!
Nisam se uopste login na server i tad sam bio zaglavljen u zid ,a tek onda kad sam se login ubio sam zombije i dobio ban!

ALI STVARNO NISAM NISTA KORISTIO!

Banovali smo te zato sto kad smo proverili da li letis pisalo je da letis… A dok se neko ne login na server ne pise nista.

Послато са GT-S5670

ALI OZBILJNO NISAM IMAO NISTA!BIO SAM ZABAGOVAN U ZID ,ALI STVARNO NISTA NISAM IMAO!STO BI KORISTIO FLY!

Ne bi te oni banovali bez razloga, ima plugin koji se zove AntiCheat i koji govori opovima da li je neko usao u odredjeni hack level
npr.
Pisace ovako:
hailranger je usao u Medium Hack level, i dole pise nesto, i onda njima to daje do znanja da ti nesto pokusavas. Kada pokusavas da letis ili koristis speed ono ce da te vrati unazad i to ce da pise Ownerima ili Modeatorima. Oni ce te odma proveriti i ako se uvere da imas ban ce te :slight_smile:

ZNAM ALI NISTA NISAM URADIO ZNAM SVE STA CE DA IM PISE ALI NISTA NISAM URADIO PLSS UNBAN !

Nije bitno sta nama plugin kaze. Tebe smo pratili 15 minuta i videli smo kako letis. A takodje imas i previse blokiranih letenja zabelezenih od strane plugina

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

MA KAKO LETIM 15 MINUTAAAA BREEE KAD MI SE UBAGOVALO 1 MINUT NEMOJ BRATE DA LAZETE TAKO IZVINITE STO VAS VREDJAM ALI NISAM IMAO NIJEDAN CIT!

A TAMAN SAM HTEO DA SNIMAM NA SERBU ALI KURAC DOBIO SAM BAN!

Ajde, ljudi, jeste li ga spectate-ovali? Ubagovao se coveku zid, svima se desava! =O

Ja sam se tako bip ubagovao na 1.6.4 u lokvanj , pa sam bio kikovan zbog toga ;D

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Unbanovan si, sledeci put nema povratka!