Zasto investirate u igre koje se ne igraju

nema smisla trositi vreme i novac u igre koje se ne igraju, bridges su svi trazili, evo niko ne igra, bedwars ce isto tako vrv., predlog je da sklonite igre koje se ne igraju i da se fokusirate na one koje se igraju

oni imaju svoju masinu kolko ja znam tako da im je svejedno i imaju free vrv plugine tako da nikome nis xd

alo oces sad jedan na jedam kakav bridges da se izbaci

smes 1v1 u maticnu plocu

[quote=“Gveklom_PvP post=284002 userid=12669”]oni imaju svoju masinu kolko ja znam tako da im je svejedno i imaju free vrv plugine tako da nikome nis xd[/quote
]Jeste to brate gveklome,ali oni troše vreme na te igre koje se neće igrati a ostali pod serveri im laguju kao komp u kabinetu informatike

Ne znaju sta ce vise da rade da bi digli server , ubacili su 1.8 da bi podigli broj igraca videli da ne dobijaju pare na skypvp i factions a treba im novac kako bi platili masinu. , pa su ubacili vote sistem kako bi podigli igrace i ovo im ne uspeva 80-90 igraca max a pre je bilo 200. Sledeci korak gasenje servera

Ako cemo realno neka se fokusiraju na sfc , spr , ssp ili te servere koje se najvise igraju a ne roleplay naprimer , takodjer hit register malo poboljsajte :confused:

Pozdrav

  • BedWars je trenutno u fazi izrade i uskoro će biti pušten u rad svim igračima na serveru. Došao je kao zamjena za SkyWars koji nikako nije imao igrače na svom serveru već duže vrijeme. Ankete koje su objavljene na društvenim mrežama su dali ovakav output i odlučili smo u nadi da će možda uspjeti da zamjena za SkyWars bude BedWars. Neminovane su promjene na serveru koje obuhvataju isto i skraćenje broja servera, ali sada je potreban mali feedback od igrača za blisku budućnost i da vidimo šta funkcioniše i šta ne.

  • Serb Craft Tim trenutno razrađuje plan za sljedeću godinu u kojoj se obuhvataju sve velike promjene koje su potrebne za ovaj server i da bi isti napredovao. Na serveru su planirane neke drastične promjene tako da Stay Tuned!

  • Fokus na glavne servere davaju ljudi koji su zaduženi za isti. Tako da nije okej reći potrebno je više ulagati u neki server nego kao što je navedeno u ovoj temi roleplay jer isto tako postoje igrači koji isti taj server igraju. Činjenica je da za primjer trenutno Factions nema aktivnog moderatora koji je direktno zadužen za taj server, već je zadužen cijeli tim dok prava osoba za tu poziciju ne dođe. Zato Vam kažem prijave za moderatorsku poziciju na serveru su uvijek otvorene.

  • Ukoliko mislite da možete da budete moderator i da vašom sposobnošću pomognete serveru prijave za moderatora su uvijek otvorene i istim možete pristupiti putem stranice: SERB-CRAFT - Angažovanje

[quote=“CREEPER1BLOW post=284054 userid=2009”]Pozdrav

  • BedWars je trenutno u fazi izrade i uskoro će biti pušten u rad svim igračima na serveru. Došao je kao zamjena za SkyWars koji nikako nije imao igrače na svom serveru već duže vrijeme. Ankete koje su objavljene na društvenim mrežama su dali ovakav output i odlučili smo u nadi da će možda uspjeti da zamjena za SkyWars bude BedWars. Neminovane su promjene na serveru koje obuhvataju isto i skraćenje broja servera, ali sada je potreban mali feedback od igrača za blisku budućnost i da vidimo šta funkcioniše i šta ne.

  • Serb Craft Tim trenutno razrađuje plan za sljedeću godinu u kojoj se obuhvataju sve velike promjene koje su potrebne za ovaj server i da bi isti napredovao. Na serveru su planirane neke drastične promjene tako da Stay Tuned!

  • Fokus na glavne servere davaju ljudi koji su zaduženi za isti. Tako da nije okej reći potrebno je više ulagati u neki server nego kao što je navedeno u ovoj temi roleplay jer isto tako postoje igrači koji isti taj server igraju. Činjenica je da za primjer trenutno Factions nema aktivnog moderatora koji je direktno zadužen za taj server, već je zadužen cijeli tim dok prava osoba za tu poziciju ne dođe. Zato Vam kažem prijave za moderatorsku poziciju na serveru su uvijek otvorene.

  • Ukoliko mislite da možete da budete moderator i da vašom sposobnošću pomognete serveru prijave za moderatora su uvijek otvorene i istim možete pristupiti putem stranice: https://www.serb-craft.com/o-nama/angazovanje[/quote]

GL

[quote=“CREEPER1BLOW post=284054 userid=2009”]Pozdrav

  • BedWars je trenutno u fazi izrade i uskoro će biti pušten u rad svim igračima na serveru. Došao je kao zamjena za SkyWars koji nikako nije imao igrače na svom serveru već duže vrijeme. Ankete koje su objavljene na društvenim mrežama su dali ovakav output i odlučili smo u nadi da će možda uspjeti da zamjena za SkyWars bude BedWars. Neminovane su promjene na serveru koje obuhvataju isto i skraćenje broja servera, ali sada je potreban mali feedback od igrača za blisku budućnost i da vidimo šta funkcioniše i šta ne.

  • Serb Craft Tim trenutno razrađuje plan za sljedeću godinu u kojoj se obuhvataju sve velike promjene koje su potrebne za ovaj server i da bi isti napredovao. Na serveru su planirane neke drastične promjene tako da Stay Tuned!

  • Fokus na glavne servere davaju ljudi koji su zaduženi za isti. Tako da nije okej reći potrebno je više ulagati u neki server nego kao što je navedeno u ovoj temi roleplay jer isto tako postoje igrači koji isti taj server igraju. Činjenica je da za primjer trenutno Factions nema aktivnog moderatora koji je direktno zadužen za taj server, već je zadužen cijeli tim dok prava osoba za tu poziciju ne dođe. Zato Vam kažem prijave za moderatorsku poziciju na serveru su uvijek otvorene.

  • Ukoliko mislite da možete da budete moderator i da vašom sposobnošću pomognete serveru prijave za moderatora su uvijek otvorene i istim možete pristupiti putem stranice: https://www.serb-craft.com/o-nama/angazovanje[/quote]

  1. Te ankete su se verovatno sastojale od ljudi koji ni ne igraju na serveru, ili jako malo. Verovatno ce ponovo da se igra samo desetak dana i posle toga ce biti ista situacija kao sa skywarsom, ili bridgesom koji je bio jedan od najtrazenijih podservera i eto, ni on se ne igra. Vidim da ne ucite na greskama, tako da je moj prijateljski savet da smislite nesto originalno sto bi se igralo, ili da jednostavno ne ubacujute nista novo i da pozatvarate ove podservere koji se ne igraju i da se fokusirate vise na ove postojece jer je situacija i kod ovih najigranijih sve gora i gora.
    2.,Factions nema aktivnog moderatora koji je direktno zadužen za taj server, već je zadužen cijeli tim dok prava osoba za tu poziciju ne dođe"Ne verujem da cete ikad naci neku osobu koja ce da vodi factions. Em sto je to prevelika odgovornost, em sto zahteva previse slobodnog vremena, a i interesovanje za tu poziciju bas i ne postoji. Mogli biste za pocetak neke helpere dodati tamo da banuju/mutiraju/prave evente i slicno ako i to hoce neko to da radi uopste.
    Takodje, primetio sam da je dosta aktivnih i starijih moderatora u skorije vreme napustilo tim, a i oni noviji napuste poziciju za nekoliko meseci, tako da nema uopste aktivnih moderatora na serveru.

Slažem se sa Zaanoxom,smislite neku svoju igru :wink:

Lej lej šta se radi lejj

Pazarac aj majnkrafta sa mnom i Amerom od 20god

[quote=“AwesomeHal post=284074 userid=19445”][quote=“CREEPER1BLOW post=284054 userid=2009”]Pozdrav

  • BedWars je trenutno u fazi izrade i uskoro će biti pušten u rad svim igračima na serveru. Došao je kao zamjena za SkyWars koji nikako nije imao igrače na svom serveru već duže vrijeme. Ankete koje su objavljene na društvenim mrežama su dali ovakav output i odlučili smo u nadi da će možda uspjeti da zamjena za SkyWars bude BedWars. Neminovane su promjene na serveru koje obuhvataju isto i skraćenje broja servera, ali sada je potreban mali feedback od igrača za blisku budućnost i da vidimo šta funkcioniše i šta ne.

  • Serb Craft Tim trenutno razrađuje plan za sljedeću godinu u kojoj se obuhvataju sve velike promjene koje su potrebne za ovaj server i da bi isti napredovao. Na serveru su planirane neke drastične promjene tako da Stay Tuned!

  • Fokus na glavne servere davaju ljudi koji su zaduženi za isti. Tako da nije okej reći potrebno je više ulagati u neki server nego kao što je navedeno u ovoj temi roleplay jer isto tako postoje igrači koji isti taj server igraju. Činjenica je da za primjer trenutno Factions nema aktivnog moderatora koji je direktno zadužen za taj server, već je zadužen cijeli tim dok prava osoba za tu poziciju ne dođe. Zato Vam kažem prijave za moderatorsku poziciju na serveru su uvijek otvorene.

  • Ukoliko mislite da možete da budete moderator i da vašom sposobnošću pomognete serveru prijave za moderatora su uvijek otvorene i istim možete pristupiti putem stranice: https://www.serb-craft.com/o-nama/angazovanje[/quote]

  1. Te ankete su se verovatno sastojale od ljudi koji ni ne igraju na serveru, ili jako malo. Verovatno ce ponovo da se igra samo desetak dana i posle toga ce biti ista situacija kao sa skywarsom, ili bridgesom koji je bio jedan od najtrazenijih podservera i eto, ni on se ne igra. Vidim da ne ucite na greskama, tako da je moj prijateljski savet da smislite nesto originalno sto bi se igralo, ili da jednostavno ne ubacujute nista novo i da pozatvarate ove podservere koji se ne igraju i da se fokusirate vise na ove postojece jer je situacija i kod ovih najigranijih sve gora i gora.
    2.,Factions nema aktivnog moderatora koji je direktno zadužen za taj server, već je zadužen cijeli tim dok prava osoba za tu poziciju ne dođe"Ne verujem da cete ikad naci neku osobu koja ce da vodi factions. Em sto je to prevelika odgovornost, em sto zahteva previse slobodnog vremena, a i interesovanje za tu poziciju bas i ne postoji. Mogli biste za pocetak neke helpere dodati tamo da banuju/mutiraju/prave evente i slicno ako i to hoce neko to da radi uopste.
    Takodje, primetio sam da je dosta aktivnih i starijih moderatora u skorije vreme napustilo tim, a i oni noviji napuste poziciju za nekoliko meseci, tako da nema uopste aktivnih moderatora na serveru.[/quote]

BedWars ce biti hype 1 mesec mozda i manje i kasnije rip

cek bice hype mozda bude gejm 1 da se igra eh brate 12 igraca za 1 gejm uh puno uf bolje da su ubacili murder misteri i onda da se starta sa 3 igraca bilo bi mnogo zanimljivo ako si inosent pa onda da se dvoumis ko je ubica i kao pobedis ga i osvojis 10 scp

Moderator CroSpano je pred sam open factionsa odrzao sastanak za factions, obecao 6 miliona stvari koje naravno nije uradio. Ne samo sto nije uradio, nego se nije udostojio da 2 meseca udje na server da bar nesto uradi povodom servera.Da sam znao da ce ovako biti ne bi ni zapoceo sezonu. Ovde situacija nikad nece biti kako treba, sve se radi preko “one stvari” . Napomena za sve igrace takodje: Ako vidite da neki igrac krsi pravila servera , a niko nece da uradi nista povodom toga, sta cekate? Krsite i vi pravila… (Posto na napomenu moderatorki superwoman01 da igraci konstantno krse pravila ne dobijem nikakav odgovor sem “seen” , zasto bi se neki mucili da traze 7 sati spawnere a neki da ih nadju za 20minuta)

Sent from my iPhone using Tapatalk

[quote=“KennyZZ post=284091 userid=933”]Moderator CroSpano je pred sam open factionsa odrzao sastanak za factions, obecao 6 miliona stvari koje naravno nije uradio. Ne samo sto nije uradio, nego se nije udostojio da 2 meseca udje na server da bar nesto uradi povodom servera.Da sam znao da ce ovako biti ne bi ni zapoceo sezonu. Ovde situacija nikad nece biti kako treba, sve se radi preko “one stvari” . Napomena za sve igrace takodje: Ako vidite da neki igrac krsi pravila servera , a niko nece da uradi nista povodom toga, sta cekate? Krsite i vi pravila… (Posto na napomenu moderatorki superwoman01 da igraci konstantno krse pravila ne dobijem nikakav odgovor sem “seen” , zasto bi se neki mucili da traze 7 sati spawnere a neki da ih nadju za 20minuta)

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

На истом том састанку је сам Батица рекао да је ситуација што се тиче мајнкрафта на Балкану све гора и гора и да нема заинтересованих, те да ће покушати да одрже оволико играча колико имају, али и то им иде баш тешко кужим.
И сад нормално да ћу пре веровати у оно што је рекао власник а не неки модератор који уђе на сваких 2 месеца на сервер и обавезно на глобал рестарт да би рекламирао и обећавао куле и градове током сезоне да би људи помислили да он има ишта паметно да уради.
Апсолутно је све упропастио што се тиче Factionsa. Можда је и боље да извлаче те последње паре што могу добити па да приводе крају јер нема више смисла играти

[quote=“KennyZZ post=284091 userid=933”]Moderator CroSpano je pred sam open factionsa odrzao sastanak za factions, obecao 6 miliona stvari koje naravno nije uradio. Ne samo sto nije uradio, nego se nije udostojio da 2 meseca udje na server da bar nesto uradi povodom servera.Da sam znao da ce ovako biti ne bi ni zapoceo sezonu. Ovde situacija nikad nece biti kako treba, sve se radi preko “one stvari” . Napomena za sve igrace takodje: Ako vidite da neki igrac krsi pravila servera , a niko nece da uradi nista povodom toga, sta cekate? Krsite i vi pravila… (Posto na napomenu moderatorki superwoman01 da igraci konstantno krse pravila ne dobijem nikakav odgovor sem “seen” , zasto bi se neki mucili da traze 7 sati spawnere a neki da ih nadju za 20minuta)

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]A jes nasao si nadji da se zalis koja godinu dana nista ne radi. Ne znam ni sto je vise u timu ako je mrzi da udje jednom u 2 nedelje

[quote=“KennyZZ post=284091 userid=933”]Moderator CroSpano je pred sam open factionsa odrzao sastanak za factions, obecao 6 miliona stvari koje naravno nije uradio. Ne samo sto nije uradio, nego se nije udostojio da 2 meseca udje na server da bar nesto uradi povodom servera.Da sam znao da ce ovako biti ne bi ni zapoceo sezonu. Ovde situacija nikad nece biti kako treba, sve se radi preko “one stvari” . Napomena za sve igrace takodje: Ako vidite da neki igrac krsi pravila servera , a niko nece da uradi nista povodom toga, sta cekate? Krsite i vi pravila… (Posto na napomenu moderatorki superwoman01 da igraci konstantno krse pravila ne dobijem nikakav odgovor sem “seen” , zasto bi se neki mucili da traze 7 sati spawnere a neki da ih nadju za 20minuta)

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

Moderator CroSpano je pred sam open factionsa odrzao sastanak za factions, obecao 6 miliona stvari koje naravno nije uradio.

+1

[quote=“KennyZZ post=284091 userid=933”]Moderator CroSpano je pred sam open factionsa odrzao sastanak za factions, obecao 6 miliona stvari koje naravno nije uradio. Ne samo sto nije uradio, nego se nije udostojio da 2 meseca udje na server da bar nesto uradi povodom servera.Da sam znao da ce ovako biti ne bi ni zapoceo sezonu. Ovde situacija nikad nece biti kako treba, sve se radi preko “one stvari” . Napomena za sve igrace takodje: Ako vidite da neki igrac krsi pravila servera , a niko nece da uradi nista povodom toga, sta cekate? Krsite i vi pravila… (Posto na napomenu moderatorki superwoman01 da igraci konstantno krse pravila ne dobijem nikakav odgovor sem “seen” , zasto bi se neki mucili da traze 7 sati spawnere a neki da ih nadju za 20minuta)

Sent from my iPhone using Tapatalk[/quote]

Nista novo xd