Zaštićeno ostrvo - SkyBlock

Došlo je do NEČUVENOG baga is leadera!
Kada si is leader ne mozes nikog kick! Pise da ne mozes kick jer nisi lider, porverio sam i sa likom koji je sam na is. Njegov nick je Sodaxe.
Moj nick je Suca98
Takodje i neki igraci imaju problema pri starovanju novog islanda!
Molim vas da pogledate to jer to nisu mali bagovi.

Neko ladno moze da me raid i ja i ako sam lider ne mogu nikako da ga kick niti is ban jer ga prvo moram kick!

Ovo mora sto pre da se sredi, ne bih da vas pozurujem ali je stvar ozbiljna.

Hvala Suca, ali smo još jutros odreagovali brzo. Nismo jedini server koji koristi ovaj plugin i svi koji ga koriste trenutno imaju ovaj problem.
Uzeći u obzir da je taj lik dobio još nekih 10 žalbi sa svih strana za isti problem, verujem da se trudi sa svojim kolegom da reši što pre.

U suprotnom, neće biti dobro po njega. :slight_smile:

P.S: Bili smo prvi da uočimo i prijavimo.

@tropicaljuice:

[quote]Imam problem sa svojim skyblock ostrvom. Juce ujutru sam poslednji put igrao i danas tj. malo pre kad sam se ulogovao ne mogu nista da radim na islandu, igram solo, nikad nisam pravio tim. In-game nick: tropicaljuice
Hvala unapred. :)[/quote]

Ali komanda je radila pre neki dan, nece se na svim serverima ubagovati odjednom… To kada se “popravljali” challenge i permisione u is settings tada se nesto pobrkalo i
“Niste lider od islanda na kojem se trenutno nalazite;” izlazi i lideru.
Ako ne bude lik znao da resi script posaljite mi kod :wink: Ako se o javi radi naravno.

Svi serveri koji su se ažurirali na novu verziju plugina imaju ovaj problem. Challengi nisu jedina stvar koju smo sinoć dirali, to je jedna od stvari koju vi kao igrači možete da primetite. Ostatak je van vašeg vida.

Hvala lepo, ali imamo mi i naše developere, pa ipak puštamo vlasnike plugina da se zanimaju svojim kodom.
U suprotnom, ako mi budemo dirali kod, već kod sledećeg ažuriranja moraćemo ga opet ubacivati u novu verziju plugina, što ne dolazi u obzir. Plugin je u beta fazi i svaki dan izađe po 5-6 novih verzija sa izmenama i nećemo to raditi.

@Suca98:
Da li je sada sve u redu sa kick komandom? Ako jeste, a i da nije, očekujem povratni odgovor, hvala.

[hr]
@tropicaljuice:
Probaj sada pristupiti svojem ostrvu, radili smo dugo vremena na rešavanju.

EDIT: Tropica mi se javio u igri da mu je ostrvo vraćeno, a sa drugim igračima sam proverio kick komandu, trebalo bi sada da radi sve kako treba! Hvala na prijavama!