Zanima me vaše mišljenje.

Šta mislite o ovom radu koji sam radio za SC?
Ovim trenutno što je cover na sc nisam bio zadovoljan pa rekoh ajde ispočetka da uradim nešto :smiley:

Lepo je. :slight_smile:

Nije lose

Extraa

Sent from my Roma RX using Tapatalk

Ruznooo Uaaaaaaaaaaaaaaaaa

Svaka kritika je dobrodošla :slight_smile:

Superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :lol: :lol:

Imas talenta…
Znaci fotka kidaaa, stvarno dobro odradjena. :wink:

Salim se srdjo lepo je samo napred :smiley:

prelepo je …samo mi se cini da je maaalooo monotono,mozda je do boje nzm…ali deluje prazno nekako

E ako hoćeš onda uradi a kad nećeš onda nemoj B)

Imam samo jednu primedbu. One crvene tačkice što su ispod teksta, na Facebook baneru izgledaju dobro pošto su na jednoj strani ispod tih crvenih linija, a na ovom za Youtube si ih mirror-ovao i stavio si ih duplo ispod teksta. Uzmi one desne i stavi ih ispod tih linija kao na FB baneru a ove leve što si duplirao malo uvećaj, pošto predpostavljam da je to tekstura a ne ručno rađeno, ili rastegni na levu stranu banera da bi i ta leva strana bila malo popunjena. Eventualno skini ovo: LINK i malo se poigraj sa ivicama te slike pošto kao što vidiš i ona ima te ivične tačkice… nešto na foru “bokeh” efekta. Srećno :smiley:

Pa biće još radova kontam se nešto dogovoriti sa Manićem al vidjećemo, neće se dugo zadržavati ovaj rad, bar do kraja godine :smiley:

Pa biće još radova kontam se nešto dogovoriti sa Manićem al vidjećemo, neće se dugo zadržavati ovaj rad, bar do kraja godine :D[/quote]
Srđo, da li bi mogao i meni uraditi ovaj “Userbar”, ili forum potpis? :slight_smile: