Zahvtev sa unban

Vaš nick:12YZ12ABB
Server: Podserver/Global
Razlog bana:Pretnje
Trajanje bana: Temp/Perm/MAC
Moderator koji vas je banovao: Dyior
Vreme bana: 7d , 16:47 9/21/22
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: ImDemon je moj drug i mi se tako zezamo stalno jer se znamo i onda on je mene ubio ja sam mu pisao kao gori jagodina videces i tako dalje iz sale jer sam i ja iz jgd tjst zivim u jgd, e onda na taj acc njegov je igrao drugi lik za kojem ja nisam ni znao da ima pw od acca, onda sutra dan je imdemon dosao i kaze cuo sam da ima neki problem ja nisam igrao na taj acc dao sam liku da kopa i kao sad cu da mu kazem da skloni temu, rekao mu je ali on nije hteo da skloni jer nismo dobro i jedva ceka da dobijem ban, onda je imdemon rekao da ce ode na forum da napsie da nije bio on na acc i da objasni to.I sada ja sam banovan bez razloga prvo nije pretnja nego zezanje drugo nije bilop upuceno tobiju koji je igrao na acc vec imdemonu ciji je acc. Mozemo slobodno da pogledate chat koji smo pisali imdemon i ja sledeci dan i lik ako bude potrebno doci ce ts da kaze sta je istina i da obrazlozi sta i kako. Zeleo bih da se ovo ispita i resi u sto kracem roku jer plan od tobija je bio da dobijem ban da mi istekne celija na prisonu tako da pogledajte logove moje i imdomonove i pozovite lika na ts da vam objasni,ali sto je pre moguce. Hvala.

1 Like

Mislim da za ovo ne trebam nista mnogo i komplikovano da pisem decka znam iz rl znam i mursketa idemo zajedno u skolu mi se tako zajebavamo ali mislim da ovo nije razlog za ban svakako ortaci smo i ja ovo ne smatram kao pretnjom mislim da treba da dobije unban jer lik nista lose nije napisao a i plus nisam ja tada bio na acc nego adxms.Zahtevam da se igracu skloni kazna,nije zasluzio :frowning:

1 Like

Zahtev odbijen.
Na acc se zatekla druga osoba a ne imdemon i prijavila ovo.
Zaključavam temu.