Zahtev za unban

Nick u igri:Lite1337
Server:Global
Razlog bana:Diskriminacija
Trajanje bana:Temp
IP ban:Ne
Vaša IP adresa: /
Admin koji vas je banovao:lovemaxi09
Vreme bana: 3 dana
Zašto mislite da treba da dobijete unban:Ako malo razmislite i pogledate sliku koju je poslao stefan3112 videcete da sam ja napisao: ima jedan stefan3112, nosi 40kg, kao prvo: poceo sam pisati vic a ja ovde ne vidim ikakvo vredjanje.Drugo: Ovo sto sam napisao: ,Smrdi gore nego djubre’’ se nije! ponavljam Nije se odnosilo na njega nego na nas trap koga smo nazivali djubriste, smece i tako to iz sale kako drugi ne bi mislili da je trap xD. Uglavnom kao trece: ovo tu sto sam ja item nazvao stefan3112 U Pravilima ne pise da je zabranjeno imenovanje itema ruznim ili bilo kakvim recima. za ovo ,stefa’’ se u mom selu kaze kad se trza prase, e pa ovde niti ima dokaza, priznajem da sam se nasalio sa ovim itemom, ali sve ovo u chat-u nisam mislio na njega niti ovde ima bilo kakvog dokaza gde pise da je to o njemu, a ja, prijavim nekog i slikam kako psuje familiju ili jos gore! onda dobije na 1 dan???. A za ovo sto nisam ni kriv ni duzan dobijem ja na 3 dana???. Stvarno ali stvarno nema smisla, uopste mi ne pada na pamet da vas ja molim za unban(palo bi mi da sam stvarno ovo rekao), cak sam mu se i izvinio zbog itema onog, ali on je nastavio i iznad ovog chat-a koji je uslikan nalaze se mnoge reci, e pa vi ga pitajte sta je on meni rekao, ali jednostavno pitam, ako treba vise necu ni iteme da nazivam svime i svacime i ako to svi rade, uvek ista prica, ignorisan sam ponovo od strane admin tima sve dok se jedan forum admin nije javio, ali on nije imao dozvolu da uradi trazeno. slike: http://www.serb-craft.com/forum/prijava-igraca/12919-prijava-igraca-lite1337. Nervira me sto me ako ste barem trebali da me banujete na 1 dan ali opet i 3 dana je nesto. Kao sto rekoh ne molim za unban ali bi mi znacilo barem da me niste banovali na 3 dana, sto znaci da mi ode vikend kod kojeg sam najaktivniji u toku nedelje, ako moze barem da me unban za sad ovaj vikend pa radnim danom nastavite sa ban-om. Zvuci glupo ali ipak, vi odlucite sta cete uradite sa monom.

Banovan si 3 dana,istrpi kaznu.
Nema unbana