Zahtev za unban - milancar111

Nick u igri:milancar111
Server: Global
Razlog bana:pretnje
Trajanje bana: trajni ban
IP ban:Ne
Vaša IP adresa:
Admin koji vas je banovao:lovemaxi09
Vreme bana:Zauvek
Zašto mislite da treba da dobijete unban:Ajde molim admina lovemaxi09 da mi posalje dokaz,ime igraca i kompletan pregled bana .Ajde molim Vas da me unbanujete plizzz .

http://prntscr.com/dwglcz

NeImam dokaz slikani da su me igraci vredjali ali sada cu da Vam ispricam kako se to sve desilo.Ja sam napisao ,Hej cao ljudi može li neko da mi da 15 k ‘’ i onda je taj LYNXMANIJAK poceo da me psuje a ja sam mu uzvratio sa ,Hej nemoj da ti dodjem kuci sa sekirom’’ i onda sam stavio XD emotikon koji oznacava salu i smeh.Onda mi je Crisleda pretila PRETILA banom za koji ona uopste nije kažnjena.Vi kažete da za ovo netreba da se dobije kazna ali ona je .Ova slika koju je igrac slikao nije cela i ovakve slike meni niste priznali kada sam prijavio igraca ItzCooperFTW ali sliku sam sada obrisao.A drugo u pravilima nije ništa napisano o treženju novca od IGRACA.Tako da kako sve svodimo trebalo bi da se unbana jer slika kao sto ponavljam nije cela i ovakve slike Vi niste priznavali.

Gdje su oni dobili prijavu od tebe kako cemo ih ban!

XD nisam ih prijavio a trebao sam.Ajde Creeperu ajde me unban plizzz pa ti si bre razuman coek XD.

Ajde pa molim te danas mi je rodjendan (stvarno ne zezam se) pa ajde bre ocu sa drugarima da se igram.P.S. Što ovaj nije sliko celo pa bi svi videli istinu.

Onaj ko te banovao taj treba da te unbanuje,tako da…
A posto ja nisam razumna,eto mi jos dokaza da te ne unbanujem.

milancar111 i ja sam tako dobio ban kao ti slicno pa nece da me unbanaju pa nista :frowning:

LYNXMANIAC ja sam se malo salio bre nisam te hteo uvredim.Eto ja sam mu se izvinio mislim ja sam se STVARNO malo salio i nisam imao nameru da te uvredim.

Nisam ja reko Vama da niste razumni.Ja sam se igracu izvinio i nikome nisam reko da je nerazuman.Ako sam reko nesto uvredljivo ili nesto koje vređa nekog izvinjavam se .Lovemaxi09 nisam ja mislio nikome nista da nije razuman ,ako sam reko nesto takvog smisla ili nesto sto podseca na to ja se iskreno izvinjavam.Ja samo želim da dobijem unban i da igram ponovo na mom omiljenom minecraft serveru.

Za sada unban neces dobiti,ako tebe unbanujem zbog pretnje,onda moramo i ostale igrace da unbanujemo.