Zahtev za unban MaksimM

Nick u igri:MaksimM
Server:Global
Razlog bana:Nedozvljena sredstva
Trajanje bana:Zauvek
IP Ban:Da
Vlasnik/Moderator koji vas je banovao:TheDulix
Vreme bana:11/19/2020 oko 22:09
Zasto mislite da treba da dobijete unban:Voleo bih da dobijem unmac ili bilo kakvo smanjenje kazne, nisam imao nameru nikome da kvarim igru, vec smo se drug koji igra na serveru i ja, dogovorili da igramo 1v1 a da ja skinem cit,posto sam losiji od njega, misleci da nije zabranjeno ukoliko ne kvarimo nekom drugom igru, i kada sam usao on nije bio tu tada, pa me je par puta izbacilo sa servera zbog nedozvoljenih sredstva, ali sam ipak hteo da ga sacekam, i dok sam ga cekao u tom vremenu sam dobio ban. Mozete proveriti /report, da nisam koristio cit protiv bilo koga ili sam ikome kvario igru. Cela ideja je bila igrati sa drugom a ne kvariti ostalima igru. Takodje sam igrao na main acc-u, jel sam mislio da necu dobiti ban. Isto mi se isto desilo kada sam usao u forge 1.13.2 verziju misleci da nije nista ilegalno jel se nalazi na tlauncheru posto mi optifine ne radi, i nisam znao da je to zabranjeno i isto me je izbacilo kao i kod CE.Prihvatam krivicu da nisam trebao da ulazim na serb craft sa CE, da bi se drug i ja zabavili igrajuci medjusobno, nadam se da cete shvatiti moje iskrene namere, i ukoliko je moguce smanjiti mi kaznu, bio bih veoma zahvalan!

Zahtev za unban odbijen!

Mi ne možemo znati da li si ti koristio to na drugaru ili ostalim igračima.

UnMAC možeš dobiti za mesec dana sa mikrofonom na našem TS3 serveru.