Zahtev za unban [MAC ban] [Opet]

evo ti sesi, prisetio sam se
Vas nick : RWR_SPIDI_01 trenutno [ban sam dobio na drugom nick-u]
razlog bana: bezobrazluk nema cenu
IP ban : ne
MAC ban : da
Dobio sam ban pre vise od pola godine [dobio sam ban na EnderPig1]
Admin : eh to se ne secam
zasto mislim da trebam dobiti unban : dugacak je razlog
Reklamirao sam srw pre vise od pola godine jer u to vreme je bio Nocni da me izvinete pedofilcina i ljubomorko pa je banovao rwr-ove i jos neke
cak je i meni pretio po fb ali posto sam slucajno obrisao ss ja sam zavrsio ovde sa banom za klevetu. Onda sam ja popizdeo itd itd i eto tako sam reklamirao i dobio MAC ban pod navedenim razlogom gore. Tad sam bio bas zamrzeo serb … Ali nisam ja reklamirao za dzabe, vec zato sto sam se iznervirao tada zbog nocnog … Duga je prica, ako neko oce od modova na ts3 da mu ispricam onda ok

ima veze i sa Manicem, ali necu ja sad ovde da pisem da ne ispadne da ja pisem gluposti itd itd

SESI, normalno da sam mutio kad sam ozbiljno imao oko 10 acc-ova. I izvinite sto sam rekao da pojma nemam odakle mi MAC ban ali mi je stvarno trebalo vremena da se prisetim :side:

Mislim da treba unban jer bespotrebno je sad da se svadjam i da ostanem banovan zbog jednog dogadjaja od oko pola godine, jer stvarno bila je nepravda. Ako oce neko od modova da mu ispricam lepo sta je bilo onda na ts3 i cao zdravo.

Kako mac ban kad sam te juce video na serveru?

Ja moram da setam do caleta pola sata da bih bio na srw

Generator ne znam zasto se namerno svaki put ubacujes u zahteve za unban i prijavu igraca i ako znas pravila?

Samo sam pitao, niko ne cita pm ovih dana…

hahaha
i koja je odluka ?

Javi se na ts3 da resimo.

Admin koji te je banovao je Batica :slight_smile:

Znaci samo Batica moze da ti skine macban :slight_smile:

A tesko ces ti dobiti unban.

Tema lock.

Edit:Dobio si unban.