Zahtev za UnBan-iRuSh

MOLIM VAS PROCITAJTE

Nick u igri: iRuSh
Server: SkyPvP
Razlog bana: Reklamiranje
Trajanje bana: Trajno
IP ban: Ne
Vaša IP adresa:
Vreme bana:14:28
Banovan od strane: Martin_Br

Zašto mislite da treba da dobijete unban:
Znam da smaram i da me verovatno necete unban ali samo sam hteo nesto da kazem.
Na ovom serveru igram od 1.7.10 , imam premium i mogu da igram na svim svetskim serverima ali ja igram samo na serbu ni na jednom drugom serveru
Trudio sam se sa ovaj acc igrao sam aktivno imao sam 2 steka encki i skupljao sc poene da bi pre neki dan dosao do oko 320 sc poena
Uplatio sam rank igram svaki dan aktivno sve sto imam bilo je na tom accu.
Ponovo se izvinjavam ako vas zamaram ovim mozda se vama cini da je to obican acc kao svaki acc i vama nista ne znaci ali meni znaci dosta i stvarno bi zeleo da ga dobijem nazad ili barem neke te encke koje sam skupljao kao i sc poene.
Kao sto sam napisao gore ban sam dobio za reklamiranje jer sam drugu u /msg napisao ime nekog servera bez namere da reklamiram taj server
Stvarno mislim da nije uredu da dobijem trajni ban zbog jedne poruke koju sam napisao i da izgubim sve.
Pomirio bi se sa perma mjutom , mjutom na mesec dana, na 7 dana ili na godinu dana ali ne razumemem zasto bih dobio permu…
Mnogo igraca se psuje i vredja spominje tudju familiju i oni dobiju mute ali ne razumem sto bi ja koji ne psujem ne vredjam se trebao da dobijem trajni ban?
Martin Br mi je vec rekao da bi me on rado unban ali da su to pravila…
Mislim da trajni ban nije prikladan za ovo sto sam ja uradio i da bi bilo uredu da mi date jos jednu sansu
Ipak ste vi razumni i nadam seda cete razumeti ovo sto sam napisao.
Znam da je vama ste jedno da li cu ja biti banovan ili ne meni nije stavite se na moje mesto.
Voli vas iRuSh <3 :smiley:

Svaka čast što si toliko na serveru. To što ti igraš na ovom serveru je tvoja dobra volja.
Ako si već toliko dugo na serveru čudi me da ne znaš pravila. Da si učio po jedno slovo iz pravila svaki dan znao bi ih napamet.
Ovo je stvar principa i nećeš dobiti unban jer onda treba sve ljude koje smo ban za raklamiranje i koji kao ‘’ nisu znali ‘’ da je kažnjivo da unban-ujemo. Čekaj sledeći global a do tad pravi pravila :slight_smile:

Ako nastavis da otvaras duple teme bices udaljen sa foruma.
Receno ti je da nema unbana.
Lock.