zahtev za unban Eloct

nick u igri:Eloct
server:global
razlog bana:nedozvoljena sredstva
trajanje bana: perm
ip ban:ne
ip adresa:[confidential]178.253.228.141[/confidential]
admin koji vas je banovao:AccBee
vreme bana:trajni

misim da trebam da dobijem unban zato sto nemam nikakva nedsozvoljena sredstva imam sliku kao dokaz i mogu da dodjem na ts za razgovor sa manicem.

Slikaj sa lightshot-om ne sa tosterom…

Sent from my SM-J320FN using Tapatalk

Ćao! :lol:

Na žalost, zahtev za unban se ne usvaja. Verujem da pokušavaš da mi pokažeš nepostojanje x-ray teksture, za koje nigde konkretno ni ne piše da si banovan. Hmm, baš čudno što si se pronašao i uočio da je baš to razlog ban-a, jer ja ovde vidim samo “Nedozvoljena sredstva”.

A što se tiče priloženog dokaza? Levi klik + Delete, ništa lakše! :stuck_out_tongue:
Naravno, nije problem da dođeš na ts i uložiš primedbu na rad moderatora, ako misliš da si nepravedno kažnjen, a kao što si ti priložio jednu sliku, mi ćemo uzvratiti sa još više!

Pozdrav! :silly:

PS: Nije lepo lagati :wink:

Ćao! :lol:

Na žalost, zahtev za unban se ne usvaja. Verujem da pokušavaš da mi pokažeš nepostojanje x-ray teksture, za koje nigde konkretno ni ne piše da si banovan. Hmm, baš čudno što si se pronašao i uočio da je baš to razlog ban-a, jer ja ovde vidim samo “Nedozvoljena sredstva”.

A što se tiče priloženog dokaza? Levi klik + Delete, ništa lakše! :stuck_out_tongue:
Naravno, nije problem da dođeš na ts i uložiš primedbu na rad moderatora, ako misliš da si nepravedno kažnjen, a kao što si ti priložio jednu sliku, mi ćemo uzvratiti sa još više!

Tema će biti zaljučana, pozdrav! :silly:

PS: Nije lepo lagati :wink: