Zahtev za unban - Cro_Craft

Nick u igri: Cro_Craft Server: Global Razlog Bana: “Pretnja” Trajanje Bana:Temp IP ban: Ne Admin koji vas je banovao: ProfessionalPvP Vreme bana: 7 dana Zasto mislite da treba da dobijete unban: Prijava lika koji me je prijavio ide ovako: Kazem mu da spawner kosta 15k on kaze ne ide to tako sine ja njemu kazem nemoj meni sine kad imas 10 god i on onda kaze nemo da ti dodjem sine.
Nikada nisam rekao da cu da mu dodjem u RealLife a ja mislim da to nije pretnja zbog toga sto sam rekao u “Minecraft worldu” a ne RealLife

Slicnu situaciju sam imao u 1.10 sezoni. U chatu sam napisao napicu ti se krvi i on me reportovao za pretnju i dobio sam ban. Ceo taj global sam jurio Lord_Kass-a(on me je banovao) ali nije imao milosti i nisam dobio unban. Naravno ovo sam mislio u pvp da cu se napiti krvi, ali …

Nadam se da ce nesto da urade jer ovo nema smisla 7 dana ban…

Inace ja sam dobio ban zauvek tada pa do sledeceg gr sa uplacena 2 creatorplusa(warlorda sada). Propasttt. Super si proslao sa 7 dana

I ja sam uplatio sad 2k sc poena i creator … rank ce skoro da propadne

na slici nema ni datuma a to nije ni pretnja. serb craft 2k18

To je bila danas pretnja znam moj brat Jogisa je napisao prodajte glowstone na tezgi1

treba biti unban nema datuma na prijavi na slikamma

Nema unbana.LOCK