Zahtev za un ban.Ban bez razloga

Vaš nick:Cursed
Server: Podserver/Global/TS3/Discord:GLobal
Razlog bana:Nedozvoljena Sredstva
Trajanje bana: Temp/Perm/MAC:3meseca
Vreme bana:pre 20min
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan:
Ovako ja ne znam ni sto sam dobio ban.Zna se ja nisam neki pvp-er vrv nema ni 1 report za mene niti ista igram ovo 10sez nikad nisam citovo nebitno.Dobio sam ban reko mi Hezonja da cu morati na 2acc igrati a nzm ni sto posto sam legit i nisam koristio ni reach ni hitbox.Mozete da vidite i u logovima vasim i u report.Ako ima hocu da mi se posalju dokazi i sve.ja sam legit i nisam citovao kao prosle sez sto me je ban Djuks.

Bukvalno se svi zale na tebe kad god udjem na prison i igraci rageaju cesto jer hakujes otkad je pocela sezona.Na Cross akaunt isto ima snimak kako citujes, moj prijatelj urfavpetrovv te je snimio i sve se jasno vidi, samo steta sto je video prekratak.Nadam se da ces sto pre dobiti perma ban na svim akauntima i da ce ti klan bit disbandan, zasluzio si.

Vasa je citovao garant, odbijte.

1 Like

@jetze1 tvoj ban

Pozdrav, zahtev za unban se odbija, kao prvo dosta igraca se zali na tebe da citujes cak i nekoliko igraca koji igraju sa tobom su mi rekli da pricate po discordu da citujes ali necemo o tome sada, kao drugo u tiketu kad si se zalio cim si dobio ban si naveo da si imao cit ali nisi koristio ??? takodje napisao si u zahtevu da nikad nisi citovao? evo ti snimak na kom se vidi da citujes https://youtu.be/LyhYHF2IeYE
takodje necu vise da se raspravljam sa tobom i da trazis unbanove gde god stignes i da pricas da abusam ili slicno jasno se vidi da citujes i ti i ja znamo da si citovao tako da molim te bez dalje price i laganje mene a i samog sebe.

Lock.

3 Likes