Zahtev TEHNOGAMERU

Nick u igri: Rakela69
Server: IGlobal
Razlog bana: Nepostovanje administracije
Trajanje bana: Perm
IP ban: Da/Ne
Vlasnik/Moderator koji vas je banovao: dane
Vreme bana: nzm
Zašto mislite da treba da dobijete unban: Pozdrav vec 2 nedelje blejim u kanalu za unban od 22:00 do 23:00 i ne pojavljuje se niko ko bi mogao da pruzi pomoc a moj ban je davno istekao i treba da se skine.Da li mogu da zamolim The dulixa ili tehno gamera koji su koliko sam upucen zaduzeni za unbanove da mi sklone ban bez da ih jurim po ts za 7 dana pa ako ih ne nadjem opet za 7 dana i tako iznova i iznova.Ili ukoliko je obavezan dolazak na ts da mi odgovorom na ovu temu napisete vreme kada da dodjem i da mi vi udjete da znam da ne cekam za dzabe kao prethodne 2 nedelje u kanalu.

ZAMOLIO BIH DA MI NA TEMU ODGOVORI TEHNO GAMER ILI NEKO U POTPUNOSTI UPUĆEN U MOJ RAZGOVOR SA NJIM. Ovom porukom pitanje upućujem tehno gameru u koliko tačno časova da dodjem na ts3 i da dočekam tebe tu.

za unban moras da pitas moderatora koji te je banovao, nemoj vise da smaras po forumu

Pozdrav,
Zahtevi za UnMac se rešavaju u određenim terminima na našem ts3 serveru (ts3.serb-craft.com)
TERMINI:

  • SUBOTA 19.00h - 23.00h
  • NEDELJA 19.00h - 23.00h
    Ukoliko nastaviš da otvaraš nove teme povodom tvog bana, temu ćemo obrisati a tvoj ban produžiti.
    -Temu zaključavam.