Za sledecu sezonu survivala

Mozda bi bilo dobro da na warp pvp se doda nesto slicno kao celija na prison, jer ce biti zanimljivije. Moze se run iz pvp, trapat likove a ovako idu na mene njih 9 ja moram skacem u provaliju i uzletim sa ely. I treba izbaciti kb6, izbaciti p5 da bude najjaci armor demnoc set. Da se iz koth crate dobijaju mending knjige x5, encke x32, gapple x128, sharpnes6 unb4 fire5 i delovi p4 u5.

Vasasos p3d3r

Sta ce Mending u Koth Create-u roki pa nije ti ovo SkyPvP ovde ti imaju Villigeri gde dobijas X Mendinga a na drugim podserverima ti je u Create-u posto nema Villigera preko kojih mozes dobiti tu knjigu.

P4U5 u Koth Create takodje se ne slažem sta cu da zauzimam KoTH da bi dobio p4u5 najjače.

Glupi su ti predlozi skroz takodje ovaj za KB6 sto si se rasplakao.
Nisi ozbiljan uopšte , vidi se na kraju teme.
Takodje ove kao Celije na Prison fazon da se napravi da trapas likove itd to je veoma glup predlog u ostalom idi igraj Prison pa trapaj. Sledece sezone bi trebalo da se napravi kao na Factionsu claimas par chunkova i napravis trap a ne kake neke celije.

Zemij nije ti fora da me vredjas stalno i uglavnom ti je sve lepo reko gveklom nema sta da se pametuje oko toga