Za (Manic, Baticu) By G1lekotlaja

Mene sada jednostavno vuce da ja postavim pitanje za Manica.

Po tebi ako sam te razumeo treba da prepunimo forum da bih ti video koliko Factions laguje. Pola servera nema forum ja prvi nisam imao evo posle 4 godine mog igranja na Serb Craftu sam ga otvorio posto stvarno ovo koliko laguje je preterano. Smatram da tvoj odgovor uopste nije na mestu, znam da se vecina igraca slaze sa tim. Cak sta vise sam primetio da si juce usao na server.

Ja nemam nameru da dovlacim igrace na forum kako bi shvatio koliko server laguje.
Ja vam samo pomazem time sto sam napisao, a ne bi bilo lose da i vi pomognete nama i smanjite taj lag :wink:
Vama igraci odlaze ne meni.

Srdacan Pozdrav!

Malopre PvP na kothu je lagao i to mnogo… Hitove kasnije registruje, nema knocka, gapple jede 30 sekundi. A HP Indicator je isključen

[quote=“G1leKotlaja” post=252311]Mene sada jednostavno vuce da ja postavim pitanje za Manica.

Po tebi ako sam te razumeo treba da prepunimo forum da bih ti video koliko Factions laguje. Pola servera nema forum ja prvi nisam imao evo posle 4 godine mog igranja na Serb Craftu sam ga otvorio posto stvarno ovo koliko laguje je preterano. Smatram da tvoj odgovor uopste nije na mestu, znam da se vecina igraca slaze sa tim. Cak sta vise sam primetio da si juce usao na server.

Ja nemam nameru da dovlacim igrace na forum kako bi shvatio koliko server laguje.
Ja vam samo pomazem time sto sam napisao, a ne bi bilo lose da i vi pomognete nama i smanjite taj lag :wink:
Vama igraci odlaze ne meni.

Srdacan Pozdrav![/quote]

Nema potrebe za tenzijama :slight_smile: Spojio sam novu temu u ovu.

Otvoreni smo za komunikaciju i nije forum jedino mesto gde možete doći do tima. Pored društvenih mreža FB i IG gde se odgovara najbrže, tu je komunikacija i preko TeamSpeaka, foruma, zvaničnog mejla, privatnih mejlova… Nije uvek potrebno da uđemo na server da bismo videli neke stvari, ali jeste potrebno da dobijemo feedback od igrača i hvala vam na tome, pritom nije bitno gde taj feedback šaljete, sigurno stiže do tima.

Pomoć je super, ali kao što rekoh, molimo vas da budete precizniji i date sve informacije preko kojih ste došli do zaključka koji iznosite. Rečenice tipa “serveri vam laguju” nam ništa ne znače, rečenice tipa “factions vam laguje” je malo preciznija, ali ponovo nepotpuna, rečenice tipa “factions laguje i to sam primetio kada sam se pvpao ili jeo hranu danas od 10-12h” nam je odličan feedback koji nam u ovom trenutku treba.

Hvala Fezzo7896 na informacijama, danas je potvrđeno da su u pitanju Aukcije i da one prave najveći problem na Factionsu i sada ćemo videti šta možemo da uradimo. Što se PracticePvPa tiče, još uvek tražimo mogući izvor problema.

Po pitanju factionsa najviše lag je stvarao AH koji je imao ogroman problem i koji nama nikad nije prijavljen. Limit za postavljanje itema za AH je bio 45 izgleda iako je po permisijama trebao biti 3-5-7-9.

Trenutno je postavljeno da svi igrači imaju maksimalni limit od 5 itema na AH. Vidjet ćemo kakav će biti TPS na serveru nakon 24h kad se uklone svi itemi sa AH.

Slazem se :wink:
Hvala

U pravo pre 4 minuta je psotavljano na aukciju od jednog igraca 11 stvari za redom.

[quote=“CREEPER1BLOW” post=252324]Po pitanju factionsa najviše lag je stvarao AH koji je imao ogroman problem i koji nama nikad nije prijavljen. Limit za postavljanje itema za AH je bio 45 izgleda iako je po permisijama trebao biti 3-5-7-9.

Trenutno je postavljeno da svi igrači imaju maksimalni limit od 5 itema na AH. Vidjet ćemo kakav će biti TPS na serveru nakon 24h kad se uklone svi itemi sa AH.[/quote]

iako vec postoji limit na rankove za to, dzabe kad svako moze stavljati kolko god zeli. bolje ostavite po 5 za svakog i tjt :slight_smile:

Ako zbog ah-a laguje treba vratiti odmah sve što je postavljeno na ah igračima da se što prije riješi lag.

To je ostalo od prije, za 24h ce se sve ocistiti

creeper1blow, a sto ne ugasite ah na 1-2d da vidimo kako ce biti stanje? + vec postoji trade i tu mogu pare da se stavljaju

Ugasiti ga i onda kad se vrati krene opet da laguje, nema logike raditi to za sada.

Gluplji predlog nisam čuo majke mi…

Po TPS vidim da je okej.
Stanje sada sa factions?

PvP na KOTHu laga.
Gapple se jede 10 sek, knockbacka skoro da nema, hitove neke ne registruje.

i chankovi se ne ucitavaju toliko brzo dok letis sa elitrom

Eh kad se setim starog factionsa(Survival) …

Manic i Batica uzivaju njih boli dupe da tako kazem , Panteljemon sve resava oko pluginova

Čuj od gui plugina da laguje hahhahahahaha

Epa moram ti reći da laguje

Ipak laguje od gui plugina hahahhha

===============================================
Update
Pokušat ćemo da pronađemo neki novi plugin i da testiramo svi kako će sa njim biti :slight_smile:
Ukoliko se ne riješi, vjerovatno će biti vraćen stari sistem aukcija sa bidovanjem