za [ADMINA]veljkoking

-Ime i prezime:veljko veselinovic

• Nick na serveru:veljkoking
  • Datum rođenja:13.11.1998
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak):igram 1 godinu i 6 meseci
  • Žašto baš vi kao admin:pomogao bih serveru na neki nacin.pomagao bih igracima sto bih stvarno i uradio.
  • Iskoristićete ga za:Pomagacu igracima takodje i serveru.
  • Iskustvo u Minecraft-u:100% iskusan
  • Napišite nešto o sebi:vilim minecraft i treniram plivanje xD
    -Da li ste ikada bili nekada admin na nekom serveru[ne lažirajte podatak] da imao sam na serb-craft Survival, i na rol3play starom e serveru
    -Koliko dugo ste bili admin[ako ste na nekom serveru pre bili admin]:admin sam bio 1 mesec ukupno 2 meseca na 2 servera.
    -Najkorisnije komande za admina po vama su:/gm,/ban,/kick,/tp

Ne nisi aktivan na formu

Ivcha aktivnost na forumu nije vazna -_- Od mene DA samo da te ispravim da na Rol3play si bio builder ne admin!

AndrejCar ti bi trebalo da se se sramotis!!Aktivnost na serveru i forumu je jako bitna za Admin-a !!!

Ne ! Budi aktivniji na forumu :slight_smile:

ne

Ne.

Na forumu manje vise ali normalno na serveru je obavezna (ja sam samo rekao za forum da ne treba bas mnogo a nisam nista rekao za server tako da alexa sledeci put bolje citaj sta pisem) :stuck_out_tongue:

Ja nisam slep covek…procitao sam sta si napisao i rekao si:
Ivcha aktivnost na forumu nije vazna -_-

Bravo a sada pogledaj sta si ti napisao B)

a sto? :wink:

Poštovani,
Hvala Vam što se konkurisali za mesto Admina na našem Rol3Play serveru! Izvinjavamo se, ali komisija koju smo oformili nije saglasna da Vi sa trenutno navedenim informacijama i komentarima ostalih igrača dobijete taj rank! Hvala Vam još jednom, budite aktivni kod nas, nemojte da vam jedna odluka pokvari igru!
Vaš SERB-Community!