YouTube rank

Pozdrav svima. Htio bih da saznam jednu informaciju. Počeo sam prošle godine da igram SERB-CRAFT i mnogo mi se svidio, tako da sam odlučio da ovih dana počnem snjimati tutorijale na ovom serveru. E sada, čuo sam da mogu dobiti ban kad’ bih postavljao tutoriale na youtube, a nemam YouTuber rank. Zamolio bih vas da mi pomognete i date savjet kako da dobijem taj rank. Snjimao bih: SurvivalGames, Survival, Rol3Play, SkyWars, TheBridges, a za ostale igre ne znam. Inače koristim premium account i nick mi je “Cetnik”. Obično na ostalim serverima snjimam sa mojim drugom (nick - Acarrp). Veliki pozdrav za sve i bio bih vam mnogo zahvalan kada bih dobio taj Youtuber rank na najboljem SRPSKOM SERVERU!!! pozz :cheer: :wink: :smiley:

Ko ti je rekao da ces dobiti ban!! To je samo laz, dozvoljen si da snimas.

Gde god da si ti to cuo to nije istina.
Dozvoljen si da snimas

Mislis da dobijes rank prvo,a kasnije da snimas?
Mmm ne.

I admini su rekli da bih dobio taj rank moras da imas odredjeni broj subova i pregleda.

To da se dobija ban ako snimas na SERB-CRAFT bez youtube ranka je toliko laz da vecu nisam cuo.
A da bi dobijo YouTube rank moras da snimas i editujes kvalitetne i dobre snimke,a da ti snimci imaju dosta pregleda,lajkova i naravno da ti kanal ima odredjen broj sub-ova.

Dobio* brate :smiley:

[quote=“Dusan213” post=38225]Gde god da si ti to cuo to nije istina.
Dozvoljen si da snimas[/quote]

PRO DUŠAN

ČESTITAM :smiley: ;D

[color=#44bb00] Šta se dešava sa Dušanom u poslednje vreme, u svakoj temi, gde je nešto komentarisao, gramatika, bože?! :lol: :stuck_out_tongue:

Sto bi rekao Creeper1blow ebo gramatiku xD

Covek postavio pitanje, vi napravili SPAM temu… :sick: :blush: :pinch: :ohmy: :huh:

Bez uvrede ti si za 9 meseci napisao 2100+ poruka,a ja za 6 meseci 380.
I ti nama pricas o spamu?

Jovane, ti si svoje napisao, sad idi igraj tetris :p, dok mi pišemo… :stuck_out_tongue: