xShadowIce

Zdravo svima vec dugo vreme razmisljam da se predstavim i evo resio sam.Ja se zovem Filip Milojevic.Minecraft igram jedno 3-4 godine mislim da u julu ovde godine bice 4 god.Singleplayer sam igrao dosta dugo i na minecraft me privuklo to sto se gradi i ima neke slicnosti sa LEGO kockicama.Prvi server na kojem sa igrao je bio Motika-Craft i na njemu sam jedno vreme bio admin.Kasnije sam hteo u jace i bolje servere pa sam naisao na serb-craft koji danas igram i ne nameravam da ostavim.Cim sam usao na serb zadivio sam se hub serveru i prvo sta sam usao bio je Rol3Play.Od tada bio sam opsednut rp-om nisam silazio sa kompjutera dok nisam postao najbolji ustvari ja minecraft igram iz zabave na 1 mestu na 2 mestu da bi bio najbolji :lol: .Prvi prijatelj kojeg sam upoznao bio je alexklin .Secam se kako nisam hteo da ga add nego sam u potkrovlje kuce napravio trapped cestove i on je imao /sethome tu i cuvao je svoje iteme.Kasnije sam ga add i radili smo razne gluposti ali nikad nismo napravili zamku.Posle nekog vremena kad sam sakupio velike pare kupio sam plot blizu spawn-a secam se da sam platio 1.500.000$ i da sam spao sa /baltop 1,ali nisam se predao i iznajmio sam 1 slobodan shop u tadasnjem loler shoping-u koje mi je donao milione to jest doneo je 15.000.000$ svi su me podrzavali i znali su da nisam prevarant.Jednom prilikom neki igrac je dosao i rekao e imas li pistone u prodaji ja sam mu odgovorio da uskoro stavljam.Njegov sledeci odgovor je bio zadivljujuci rekao je ima kod OMLE u lokalu ali ja hocu od tebe da kupim pre bi dao pare tebi nego njemu.Imao sam sve zivo i bilo je zabavno dao sam milione da pokupujem sve zivotinje sa srw da budem jedini sa njima ali mngoi igraci nisu prodavali.Posle zadnjeg global restarta ja sam presao na survival gde nameravam da kupim jedan od ona 3 kita to je onaj zadnji od 600 din. ali sam se predomislio i shvatio da ja to mogu sam u survival ako se trudim sto sam i poceo.Najgore je to sto mi ruse f po 3 put sad sam otisao sa svojim clanovima f u divljinu koju nemoze ni creator nacu da leti.Jedino ako bude igrao 10 sati da dodje do tih kordinata.Za to mi je pomogao Einshine :slight_smile: .Mislim da sam napisao veoma puno imate svi pozdrav od mene i nadam se jos boljem serbu u sledecem GR.

Nisu hteli da kupuju kod mene :’( Hahaha salim se naravno :smiley: Zanimljiva Autobiografija Filipe, nastavi sa igrom na Serb-Craft :smiley: