Xfinder

Xfinder,osim sto koristi hackove i ubija jednim udarce (!?!?!) ljude bez ikakva razloga i povoda. Koristi creator mode ne da bi bio kreativan vec da leti okolo grifa , ubija, visi na warp divljina i ubija nove igrace koji pristupe serveru, Vrijeđa ostale igrače također. Ponaša se kao šerif zato što poznaj ownera misli da je bog i da može radit što god želi. Malo razmaženo derište koje glumi frajerčinu jer je to san svih mali derišta biti frajerčina. E pa lako biti frajerčina preko tastature. Lako igrat pvp s god armorom na drugarevom serveru.

Znam da protiv njega neće biti novih postupaka a kamoli ban jer je owneru bitniji drugar od server-a pitanje je zašto pokretati server uopće onda? Da bi se iživljavalo nad ljudima koji mu pristupe kako bih igrali i stekli nova drugarstva. Iskreno malog Luku Kostića (Xfindera) bi najradije malo prišamarao i naučio osnovnoj kulturi kad ga već roditelji to nisu naučili.

Pa sad vi odlučite oćete li što učiniti ili ćete nastaviti voditi server koji nema budućnost jer ako am creative grifa i ubija ljude zna se što slijedi.

Prvo , OWNERI MI NISU UOPSTE NAJBOLJI DRUGOVI NITI IH POZNAJEM , drugo , u creative ne mogu da te udaram , trece , bio si na konju bez armora a ja sam imao strenght II potion pa si crko iz jednog hita , znaci glup si mnogo!

Svi igraci sa servera su naspram mene male mace zato sto mene neznaju iz pravog zivota evo ovaj jelena tj. djole mi tu nesto sere vredja me , a kad me video u skoli usrao se u gace nije smeo nista da mi kaze zato molim vas da se neurcite (neurcim se ni ja nego hocu da vam stavim do znanja da sam ozbiljan ) i pvp je rozvoljen , grifanje je dozvoljeno , fly za creatore je dozvoljen jer smo platili taj rank, ubijanje iz 1 udarca je zbog skilova i nacina udarca sa desnim klikom , tako da niko ovde nije kriv i mene su svi ubijali kad sam prvi put dosao na server kad mi ga je pre 3 godine Alarg pokazao jer sam bio veliki veliki NOOB ! :slight_smile: :frowning:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Gledaj ti mozes ti lagati nekom drugom znaš ti dobro kako je bilo i kakve hackove koristiš. Nije uopšte bitno to što si ubio mene. Tvoje neprestano vrijeđanje drugiš igrača prelazi svaku granicu dobro ukusa. Mlad si i ne baš inteligentan ali mogao bi biti kulturniji bez obzira na to. Također ne bih ti preporučio takvo agresivno vrijeđanje nepoznatih ličnosti za koje znaš da su stari skoro kao tvoji roditelji nije mnogo pametno jer ti neznaš tko sam ja i kako ću ja reagirati na tvoje provokacije, a bome i niti što sam kadar učiniti u vezi toga zar ne? Mogao bi se neugodno iznenaditi jednog dana jer iako ti očito smatraš da si nedodirljiv i anoniman iza toga monitora nisi i mogao bi to saznati na vrlo vrlo neugodan način.

Ako nisi ništa owneru i adminima onda mi zaista nije jasno zašto te drže na serveru jer si prekršio sve i jedno parvilo servera od kada sam ja ovde a tu sam tek dve nedjelje… pa onda tek zaista nemogu da verujem.

Treće što bi htio da spomenem jest tvoj manjak poštovanja prema svima ostalima. Šta je s tobom dete? Jer očito tvoja potreba da naudiš tuđem radu, zabavi pokazuje da imaš ozbiljnih psihičkih i mentalnih problema. Neznam kako bi to čovek drugačije protumačio. Zatim još nakon svega dolaziš na forum i bez trunka samokritike lažeš i muljaš da nisi ništa kriv. Pa šta ti misliš znači ne samo da sam ja glup već i owneri i admini također. Eto ja odlučio nekoga bezve optužit za varanje korišćenje hackova, vrijeđaje i uništavanje drugih igrača i njihove zabave i igre i eto baš sam tebe odabrao onako nasumice baš na tebe da lažem jel to pokušavaš reći? Blago roditeljima koji su te tako fino odgojili sigurno bi bili ponosni da ovo vide.

[quote=“Popadija” post=9533]Svi igraci sa servera su naspram mene male mace zato sto mene neznaju iz pravog zivota evo ovaj jelena tj. djole mi tu nesto sere vredja me , a kad me video u skoli usrao se u gace nije smeo nista da mi kaze zato molim vas da se neurcite (neurcim se ni ja nego hocu da vam stavim do znanja da sam ozbiljan ) i pvp je rozvoljen , grifanje je dozvoljeno , fly za creatore je dozvoljen jer smo platili taj rank, ubijanje iz 1 udarca je zbog skilova i nacina udarca sa desnim klikom , tako da niko ovde nije kriv i mene su svi ubijali kad sam prvi put dosao na server kad mi ga je pre 3 godine Alarg pokazao jer sam bio veliki veliki NOOB ! :slight_smile: :frowning:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4[/quote]

Ma nemoj čoveče da se mešaš u nešto o čemu nemaš pojma ja jesam možda novi na serveru ali igram minecraft još od kako se pojavio. Nisam ni ja od juče a iskreno boli me mrkva za njegove hakove i to što me je ubio i ukrao stvari. Problem je ponašanj pa neće meni balavac kojem mogu ćaća bit 2 puta psovat familiju i govorit da sam glup, retardiran i nezna šta. Pa nek ode na cestu do prvog 29 godišnjaka kojeg sretne sa tim stavom i rečnikom i ostat će bez zubi, a muda će na štapo posle toga da nosa džabama mu što je dete čak mu ni to ne bi pomoglo.

e chokolade nemoj smarati ako ces igrati igraj idi negde gde te creatori nece naci i tamo gradi svoj home ili sta vec,a u vezi tvojih itema njih je najlakse zaraditi idi vote dobices 30 dmd i napravi sebi armor mac itd…

ko prvo popadija ti bi se usro od mene da me vidis tako da tisina klinci!!!manicu batice lock temu!!!da mogu ja bi lock!!!

[quote=“Chokolade” post=9536][quote=“Popadija” post=9533]Svi igraci sa servera su naspram mene male mace zato sto mene neznaju iz pravog zivota evo ovaj jelena tj. djole mi tu nesto sere vredja me , a kad me video u skoli usrao se u gace nije smeo nista da mi kaze zato molim vas da se neurcite (neurcim se ni ja nego hocu da vam stavim do znanja da sam ozbiljan ) i pvp je rozvoljen , grifanje je dozvoljeno , fly za creatore je dozvoljen jer smo platili taj rank, ubijanje iz 1 udarca je zbog skilova i nacina udarca sa desnim klikom , tako da niko ovde nije kriv i mene su svi ubijali kad sam prvi put dosao na server kad mi ga je pre 3 godine Alarg pokazao jer sam bio veliki veliki NOOB ! :slight_smile: :frowning:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4[/quote]

Ma nemoj čoveče da se mešaš u nešto o čemu nemaš pojma ja jesam možda novi na serveru ali igram minecraft još od kako se pojavio. Nisam ni ja od juče a iskreno boli me mrkva za njegove hakove i to što me je ubio i ukrao stvari. Problem je ponašanj pa neće meni balavac kojem mogu ćaća bit 2 puta psovat familiju i govorit da sam glup, retardiran i nezna šta. Pa nek ode na cestu do prvog 29 godišnjaka kojeg sretne sa tim stavom i rečnikom i ostat će bez zubi, a muda će na štapo posle toga da nosa džabama mu što je dete čak mu ni to ne bi pomoglo.[/quote]
Slusaj, covece. Ja nisam nesto star, stavise imam 14 god. kao Popadija, i znamo se IRL. To sto se tebi ne svidja grifovanje nije nas problem, vec problem admina.
Ja licno mislim da ovaj server odrazava nas narod, posto se nonstop koljemo. Ja nisam ponosan toga :frowning:

Ian neseri vise , Chokolade mi se na serveru psujemo ceo dan to je kod nas obicaj , ako oces igraj ako neces idi na neki americki server tamo nece moci da ti ebu mater nego muther (sala)! I Aljoksa igra od samog stvaranja Minecrafta i Serb igra od 1.2.5 , a ja igram Minecraft od 1.2.5 i igram Serb od tada (Aljoksa mi ga je pokazao ) tako da nemozes reci da jedino ti igras MC od stvaranja igrice ! Lock temu !!

*Ja igram od 1.8.1.

Chokolade, ja vidim po tvom nacinu pisanja da si veoma pametan, i ja takve cenim, ali ako SIGURNO igras Minecraft od stvaranja, ti lazes, jer prva verzija ‘Cave Game’ je bila zatvorena i samo odredjeni su mogli da je igraju, sumnjam da si ti igrao… Kad izadje 1.7 iz legalnog launchera ces moci da igras Cave game, Indev i Infdev…

ljudi ja sam igrao od 1.4.7 beta da znate samo.

i ranije.

Iane, 1.4.7 ne postoji, ima 1.4, 1.4.2 i 1.5 beta

Samo da znas

upravu si chokolade stvarno se dete kurci a 2000. godiste bre pa a mu dodjem da mu stanem ispred njega ima da place beba jos me on ubedjuje da nisam 97. godiste pa koga si ti nsasao da zajebavas mamu ti jebem pa da zivim blizu tebe polomio bi te sapunjao bi mi macora svaki dan. mislis da si glavni tu nesto hvalis se sto si poceo pre mene da igras neka si poceo boli me dupe sta jedes govna stalno budi jednom normalno dete i igraj mc i ne jedi govna, meni kazes da sam zavisnik za mc ti mi tu seres svaki dan kako je tvoj f najjaci kao mi smo jaki ovo ono boli me kurac ja kad sam poceo da igram nisam ni jednom prestao da igram a tebe nema 2 meseca pa se vratis i onda si glavni tu nesto bre ajde mars!
a za cit evo ti:

sam lepo napisao i ranije nzm tacno

sone snimio si ga majstorski

Aj sad lepo lupite banana, banujete svakog zbog gluposti a ovaj kida sa speedom I onda se pravi da nema nikakav cit

A ovaj video sta treba da predstavlja?

Iviasteru ajde mooolimmmteee da se ne proseravas , gubis se , ajde sad pred sviima priznaj da si koristio kill aura ajde priznaj cko jedna ajde , a da zaboravio sam da se plasis da kazes jer ces dobiti ban . Tu ti snimas kao nesto kako imaju speed a ti imao kill aura , sta je speed naspram kill aure , NISTA. Zato se primiri i nemoj da ispadne da su svi citeri a da si ti sad neki postenjak , i nemoj da pretis na forumu , da sam administrator foruma mutovao bi te na 1 mesec da se opametis , gde si ti odrastao sa gorilama kad psujes toliko , cuti viseeee !!! I neurci se mnogo kao da si ti sad neka faca ovde , ti si samo dete , i ja sam ali nepsujem ko ti ja imam 14 godina i nepsujem ko kocijas neki ! :0