Xerr4 AutoBiografija

e ovako danas cu vam reci kako sam ja uopste poceo da igram mc to se desilo davno leto 2013 bilo mi je dosadno video sam da ytuberi igraju igricu po imenu Minecraft video sam da je zabavna igrica u kojoj se gradi “Volim Arhrtekturu” Probao sam da je skinem na komp bila je to demo verzija koja se menjala svakih 2 h Ubrzo mi je to dosadilo ja napravim ono se izbrise sve dok jednom nije dosao moj drug"ExoticIce"Pitao me jel igram mc ja sam mu odg da Imam demo verziju i da nmg da igram onda sam ga upitao da mi un skine full verziju skinuo mi je i pokazao mi je Serb-Craft to je bio 1 I najjbolji server koji sam ikada igrao,U medju veremenu napravio mi je acc koji sam se zvao Noblica_12 Znam da je smesno al ipa ok Proslo je 3-4 dana i ja sam hteo da udjem na srw kucao sam /register i pw svaki put kad bi hteo da udjem na srw a posle login xD Usao sam na hub 1.6 verzije i Hteo sam da uzmem SWORD,Taj sword me je doveo do igre koju i danas igram “Survival” Napravio sam f Koji se zvao GRIP Bio sam uzor f-a Virus-a Video sam da imaju neki igravi sa nickovima u boji pa sam posle nekolko dana se raspitao sta to znaci Video sam da ima Creator i VIP pa sam se pitao kako se to dobija,Posle nekog vremena Kada sam hteo da udjem na serwer moj acc se nekako"Pokvario" da kazem pa sam morao da smislim novo ime i da imas Skin Bilolo je to ime Ashpelt “U mendju vremenu moj drug mi je pokazao hax " Skinuo mi je hax da ne kazem da nikad nisam imao hax xD Ali to mi nista nije znacilo kad nista nisam mogao uvek sam trazio od nekih iskusnih igraca stonswordova i tako sa Bednom killaurom isao u PvP sve dok nisam banovan,a bio sam zaradio p4 sve god nekolko enc i to…Bio sam ljut na samog sebe i nisam vise hteo da igram srw Igrao sam neke druge pvp servere ali zauvek sam zamrzao PvP,proslo je skoro godinu dana od kako ja nisam usao na serb Sve dok Jednom u Jesen nisam opet poceo da igram serb usao sam na srw nista se nije promenilo osim mene i mog nicka To je moj 1.nick koji ja brarem smatram svojim prvim nickom “TheLuzo” Mislim da me idalje pamte kao TheLuzo xD Osnovao sam svoj f Koji se zvao ForeverNBS Zuavek Nikada Najbolji na srpskom xD Imao sam 4-5 igraca u f Koji su bili nobovi xd Usput se pojavio f Crnagora koji sam zamrzao zbog jednog igraca Roassa On je uvek upadao u moj f home i rusio ga Tako sve dok jednog dana nisam dospeo do para i uplatio Creatora msm nisam zna kako da Posaljem potvrdu o ranku raspitivao sam se sve dok 1 nisam pitao kacu posto je ona uplacivala vise puta rank a i znam je ovako…“Zolthorg” Dobio sam rank pred gr tu mi se broj u f uvecavao 1 koji je usao u moj f bio je Atila… Dosao je i gr 1.8.1 verzije posto nisam bio kod kuce neko mi se register na acc sa Creatorom nisam ni sumnjao ko je to uradio uvek se prestavljao kao “brzi” pa sam i sumnjao u njega sve dok sam opsedao baticu i manica da mi vrate nick i vratili su mi xD i rekli da promenim Pass i ja to nisam znao pa nisam ni promenio igrao sam tako 12 dana sve dok nisam znao ko mi se register na acc sve dok jednom nisam usao u f Virus koji sam jedva cekao da krocim u taj f raspitao sam se kolii je se register na moj accaunt posle gr i saznao sam bas da je to uradio"ExoticIce” Posle toga smo se posvadjali i nisam hteo da pricam sa njim posto je moj brt znao mmoju pass i druzio se sa njegovim bratom rekao im je moju pass i on mi je opet usao na acc opet sam molio baticu i manica da mi vrate ali nisu,on je prodao acc jednom liku Mineking5555 posto mi je on bio dobar drug on mi je vratio acc xD pa sam opet poceo da igram u mendju vremenu osnovao sam f XxPvPxX koji je bio medju jacima kada mi je istekao rank pocelo je da me smara mc i otisao sam sa srw i rekao da cu se vratiti sledeci gr… tako je i bilo dosao je gr 1.8.7 verzije poceo sam da igram na acc theluzo opet i uplacivao 2 creator i 1 vip u medju vremenu neko mi je hax premium pa sam promenio nick u “Naraten” Posle toga osnovao sam f CrazyNorth koji je bio skoro cele verzije na toj mapi 1 najjaci f :smiley: da kazem igrao sam igrao igrao i nikako mi nije dosadilo sve dok jednom nisam dobio Premium Xerr4 Uzeo sam taj acc da igram na njemu svidjao mi se i skin i menjao sam ga 300 puta u medju vremenu poceo je da igra aki “Destoryerpvp22._ItzAkiFTW_DestXS” On je uplatio creatora a ja nisam imao ni 1 rank sve dok nije dosao Gw Zokirume Bzv sam napisao 213 :stuck_out_tongue: znajuci da nista necu izvci xd i bio sam pravio nesto oko homa kada su svi poceli da mi cestitaju Bravo paki bravo i ja sam se cudio zasto video sam da je na stranice izasao klip pobednici i usao sam cisto da vidim kosu pobednici kad sam video da su jedni od njih ja trebao sam da dobijem donatora pa sam zatrazio vipa od zokija i dobio sam ga Hvala zoki… Napravio sam Kaktus farmu 100x100 sa MCM5 xD koji mi je bio najj frend i njemu sam verovao sve dok jednom se posvadjali oko farme ciji ce claim biti i tako smo zauvek prestali da pricamo sve do pocetka ovde verzije smo se svadjali i tu smo se pomirli i znao sam da je bio Citercina i uvek mi je killao u pvp i hvalio se time sve dok mu ip nije banovan bilo mi je zao medju vremenu izasao je AntiCheat Nisam mogao da igram prvih nekoliko dana pa sam se pomirio da nikad necu uci vise na srw ali su posle nekoliko dana popravili srw pa sam uplatio Novi rank Creator+ Igrao sam sa akijem skoro pola mape ali nejmu s epokvario komp pa anticheat i on vise ne igra Mislim da je to nesto uzeo o meni kako sam poceo ima jos al mi mrsko da pisem… Zahvalnice MCM5:Najjbolji Citer ali i pvp-er ExplodingTnT:Dobar PvP i najjbolji vodja f-a xD Destxs:Moj najjdrug na srw i dobar builder Jovan_cparty:Nisam spomenio da sam se sa njim sprilajteljio odavno idalje dobar drug Jaimu007:Odlican pvp-er MateX UnILaNe:Vrv tako ide nick Berisavac stefano01,xxstefxx, itako dalje

ovolko ni bog ne moze da procita

Ja nevidim nigde tacke i zareze!?

Da li je to bitno?

Lepa tema, samo je malo dugacka :3

Napisao roman!:slight_smile:

Odlicna autobiografija bas mi se dopada sto nemas ni tacke ni zareza jbg svako ima svoj stil pisanja :smiley:

Lepo sastavljeno… :wink:
Ovo što ovaj Red piše, nema ni tačke ni zareza, nemoj da se brineš, on svoju nepismenost pokazuje na svakom’ koraku… :slight_smile:

Da xD a ja obicno u msg pisem svakome sa zarez tackom itd ali jbg bio sam zbrzo xdd

I nisam spomenuo neke igrace … zab sam

Lepo napisano, svidza mi se :slight_smile:

Hvala Nevna,Hteo bi i tebe da spomenem al zab sam xd

Svaka cast,nzm samo kako si imao zivaca za ovo xD

Hehe jeste da je bilo zajebano al procitao sam do kraja :smiley: Svaka cast

Covece ovo je duze od knjige “Robinzon Kruso” xD

Mene si zaboravio da spomenes :smiley: