xCrns1n_ PRETERAO SI !

Moram nesto da naglasim sto me mnogo nervira,mozda sam ti promasila nick…
PRVO nervira me tvoja slika koja je izvinite na izdrazu ‘’ retardirana ‘’
PONASAS SE KAO KLINAC !
CACKAS DRUGE IGRACE NA SERVERU I ONDA oni izlude zbog tebe i kada ti kazu da si kreten ti trcis na forum!
Svakog dana ja gledam takve teme…Pratim sve na serveru.
PRESTANI TO DA RADIS !
POCINJEM DA MISLIM DA PRAVIS TEME NA FORUMU SAMO DA BI TI SE GLUPI RANK PODIGAO NA RUDAR !
OVAJ SNIMAK KOJI JE POSTAVLJEN POSLE GLOBALA NEĆE DA BUDE SORA NEGO TI !
XDDD ZASTO NE STAVIS TVOJE PSOVKE ?
[video]Tsunade vs Sora - YouTube

Lik radi posao svakog igraca, prijavljuje igrace koji vredjaju.A i to sto oni nemaju zivce pa ga izvredjaju kada ih on provocira nije njegova krivica.

Ma ukucas samo /ignore xCrns1n_ i ko ga jebe :smiley: tako ja sa kidarama.

Vidim da nisi shvatio koja je svrha foruma.Pricas drugima da su kidare a ne znas ni koje su god, a ko zna koje si ti… -.-’

Gennerator mislim da niko ne treba nikog da vredja,ali ako neko stavi sliku od neke osobe koju je pronasao/la na forum…
To moze svako…Ponasanje ovog xCrns1n_ je ravna nuli.
Ne mora da znaci da je to on…
Ovo je samo primer.

Ako te zanima koje sam pitaj tvoju kevu ona zna rekao sam joj sinoc sta ti imas protiv mene??? Novi sam na forumu i ja sam samo rekao a tu sto mi neki kid_Gennerator_ kaze to ne slusam :smiley: .Ti ces nekome reci jel shvatio svrhu foruma ko si ti???Niko i nista.Poy kid

pa ako sam ja nekome napisao neku ruznu rec neka stavi na forum, a ako govoris da sam kidara ajde skype pa da vidimo?
Nigecu mali

Pa ovim si pokazao koje si godiste. Prosto napusti forum onako kako si i dosao.Svaka druga rec ti je kid…

Zbog ovakvih sam prestao da igram na serveru, vidim saznali su i da postoji i forum…

pa ako sam ja nekome napisao neku ruznu rec neka stavi na forum, a ako govoris da sam kidara ajde skype pa da vidimo?
a usput mozemo i skajp da vidimo ko je kidara. <3

Ako si meni to rekao za ‘’ skajp ‘’ ja ne znam da ‘’ skajp ‘’ postoji znam samo da skype postoji…
xCrns1n_ nauci gramatiku pre svega,i oprosti se od tvoje ‘‘buduce fakcije’’
Posto nece nista ostati od nje…Mozda samo temelj.

Bices member u f-u od Darko44 i mislis da ce biti nesto od te fakcije…Ne znas najobicniji cannon od 10 redstona i 1 repeatera da napravis, a da bi radi njegovu bazu treba ti sand stacker koji ne radi zbog lagova tako da se moze reci da je njegova baza unraid.A pre svega nije on tebi rekao nista uvredjlivo, i ti ga svejedno vredjas.Sta nije napisao kako treba pa si mu napisao(nzm ni da li si musko ili zensko)da nauci gramatiku?Eh, i da…Da nisi ti aki?

raid*

Gennerator savetujem ti da ne guras nos tamo gde mu nije mesto :wink:
Ovakve teme se stvaraju jednom u godinu dana,ako ima razloga…Da nema razloga ova tema ne bi postojala.
Ovde se stvorila jedna velika svađa koja je izbila zbog tebe…Tj. tvoji odgovori su ravnomerno glupi kao i odgovori od crnog sina.
Kako se svadja ne bi sirila lock temu…

Pa ti se svadjas… -.-

xCrnis1n_ nije ovo na slici, to mogu ja da kazem.
Za ovo sto se svadjate, ne samo vi, nego svi po forumu, to jednostavno nikome ne ide u korist.
Poslovica kaze “Lepa rec gvozdena vrata otvara”, ali ne, bitno je da vi jedni drugome govorite kako je “kid” koji je englicizam, moze se reci i slang za vredjanje na ovom serveru.
Pokusajte malo da se prilagodite okolini. Prvo krenite od sebe, probajte da ne vredjate jedni druge. Izbacite takve reci iz govora.
Pa tek onda gledajte na druge, kada vam neko tako nesto napise, ignorisite ga, prebacite svadjanje na sprdnju.
Mi smo skoro svi ovde random ljudi sa interneta, pa zato niko ne oseca grizu savest za vredjanje drugih. To bi trebalo da se promeni, jer smo svi ljudska bica, samo sto neko moze lako da prihvati to vredjanje, dok neko ne moze.
Ali sve to moze da se promeni, i takve ljude treba ignorisate, a ne zapocivati jos vecu svadju sa njima.

Felix svaka ti cast na ovome sto si napisao,skroz si u pravu.
Ali si ti bese do juce bio banovan na forumu jer si psovao sve igrace na forumu.

Bio sam banovan pa sam dobio unban jer sam greskom ostavio acc na “remember” u igraonici, pa su neki mislili da bi bilo smesno pisati tako nesto.

A meni je njegova slika super

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM jaoooo kakva slicica grrrr grrr maco malaaaa <3
(NO HOMO)

dete pozdravi kevu, ako neverujes za sliku ajde skajp. <3