Win7 Ultimative vs Professional

Dragi moji drugari danas zelim svakog ko je imao iskustva s obe verzije ova 2windowsa neka mi kaze koji je funkcionalniji.
Ultimative sam imao oko 4 godine i nikada nisam oborio sistem.Sve je odlicno funkcionisalo imao sam 200fps u mc i oko 80fps u cs go.
A sada sam instalirao profsional i on mnogo stekuje nijedan program nije ukljucen u task menageru ali kao da ima neki bug ram memeorija je zauzeta.Iako imam 4gb rama iskoriceno mi je 3,9 bez ikakvih procesa.U MC imam oko 120fps ali stalno dropuje na 0 i na 12 fps.

Pa ako je neko imao slican problem neke kaze kako ga je resio.Znam da ovo nije forum za kompove ali ok…

Takodje sam pokusavao da vidim sta ce se desiti kada smanjim ram i bolje mi i sve radi kada imam 3gb rama.

Windows 10 majka :smiley:
Mn veci fps kad sam na Win 10 nego na 7 (nisam obarao sistem vec sam nadogradio i mogu koristiti 7 msm da je ultimate nez tacno 8, 8.1, 10) :smiley:

Upgrade cu se i ja najverovatnije pa se posle mogu lagano downgrade.

Pokusaj, mn ovo dobro dodje jer ima neke igrice koje bolje rade na lupam win 8 nego na 7 ili 10 :slight_smile:

Win 7 Professional po mn… Al’ trenutno koristim win 10 :smiley:

Windows 7 Ultimate ti je odlican windows!
Koristim ga vec 4 godine!
Ali na tebi je da odlucis koji je bolji i koji tebi odgovara, ako ikad bude bilo potrebe da reinstall Win 7 ultimate to ce biti zbog nekog virusa ili je prepun raznih fajlova i drugo, a ovako neke greske u njemu sumnjam da ce biti.

Ma otici cu na win 10 pa sta mi bog dadne ne moze biti gore stanje od trenutnog.