Vredjanje

Vaš nick:tolokoso
Ime igrača koga prijavljujete:Honey_Badger
Razlog prijave:Vredjanje
Broj pravila:Nzm
Dokaz (Slika,Video):http://prntscr.com/cj9x6r
Datum i vreme prekršaja:9/18/2016 u 03:47
*Opis (dodatne informacije):Vidi Honey_Badger znam da stalno pricas kako si dobar sa Manicem i sa Baticom i ostalim adminima i kako ces mi smestiti IP ban i to,ali evo dokaz kako si me vredjao…ako te admini sude posteno neka te kazne a ne ovako gledamo ko je sa kim dobar…Poz

Upadam pre moderatora da odbranim samog sebe. I ovo nece biti kratak teks, ili citajte, ili nemojte. 1. Stvar, pa ja moram da se smejem. Pa kakva je ovo prijava kad ni jednu ruznu rec izgovorio nisam, samo sam rekao sta on radi. Cak je i preksinoc pricao onoj maloj devojcici s1stersforlife koja ima 10 godina kako ga pali i sta sve radi dok prica sa njom.
2. Stvar, to sto je on ljubomoran na mene jer igram mc mesec dana, baltop 1 sam, imam silk 2, dobio sam rank jer sam prijavio bug, dobar sam sa modovima to je vec njegova stvar. E sad ovako lepo da obrazlozim sve. Baltop 1 sam i imam silk 2 jer igram po ceo dan, dal afk , dal igrao tu sam. I skupio sam pare, razvio tu neku svoju ekonomiju koju on nije znao. Rank sam dobio tako jer sam prijavio veoma kritican bug, i na taj nacin Manic me je nagradio sa Kreatorom u trajanju od 15 dana. Znam da ti je krivo jer si mi i pisao da si ti 100 puta prijavljivao a nista dobio nisi, a u stvari si samo ponavljao sta su vec drugi ljudi rekli. E sad razmisli zasto sam ja dobar sa modovima a ti nisi ? Dodje mod, ti ga odma zivkas, deres se, moras ti uvek nesto da kazes, da se ubacis, dok sam ja kulijana u tom smislu. El je zabranjeno da budem dobar sa modovima ? To mi ne daje nikakve povlastice. Pa i to su ljudi pobogu. A ovo sto si rekao da pricam da sam dobar sa Manicem i Baticom (cak i sad adimina jer ni 1 nisam spomenuo da sam dobar sa njima) je cista laz.Daj jednu sliku kao dokaz, video, govor bilo sta, jer ovako samo hoces da slazes da bi tebi islo u korist. Martin i ti ste me smarali nenormalno kad sam pricao nesto sa Manicem da vas muva u call, naravno kada vas je on muvao u call na kratko i nije hteo da vas vrati, ti se odma becis na mene. Shvati da takvim ponasanjem nigde ne ides! Nemoj da lazes radi svoje dobrobiti, jer karma je prisutna. Nemam dokaze kako nisam govorio da sam dobar sa ovim ili onim, ali imam jednu sliku nekih 5 min pre pijave. Kako ti govoris da cu da te banujem jer sam dobar sa adminima, na sta ja odgovram da to nema veze nego da ja imam dokaze. I jos jednom ti ponavljam, ne vrti se ceo svet oko tebe, i zao mi je sto nisi baltop 1 (iako to blage veze nema) i ostale gluposti. Ti toliko pucas od ljubomore, da to nije realno. A ova prijava, samo moze smeh izazvati i nista vise.
Ljubazno, Honey_Badger.
P.S. Takodje smo se neko vreme “druzili”, a sada kada se gospodin naljutio, krenuo je da deli moje privatne informacije vezane za mene i moju devojku.

Ja sam trazio da pricam s Martinovim ocem da kazem njegovom babu kakog je skota odgojio i podigao.
Onda ja odem u neki od onih public room oni dodju da psuju i duvaju u mikrofon mn iskreno ne smeta Razer ima stabilizator zvuka.Dalje Tolokoso bi samo da ima neku korist dok je imao korist od nas bio je s nama(Jugom) a sada nema korist od nas sada vredja.Onda oni su opsednuti ovom igricom nemoj da te to sto oni pricaju iznenadi.Kada smo mu raid home on je toliko psovao nas u kontestu recnica Jebem ti mater u picku zvaljavu itd…

E pa ovako.Ovog puta stajem na stranu Honey_Badgera.Zasto?Zato sto,decko kad god je imao neki bag,on nam je prijavio.A sta si ti uradio,prijavljivao si vec postojece bagove,za koje smo znali.Koliko si ti puta bio mutiran,banovan i opominjan,za svoj prelep recnik?Svaki put kad bi dobio kaznu,ti bi otisao na drugi acc,i nastavio bi da radis po svome.Ja na ovoj slici ne vidim nista toliko uvredljivo,prema onome koje si ti sve reci napisao drugima.To sto je neki igrac dobar sa Mod i Vlasnicima to im ne daje nikakve povlastice,jer su svi igraci podjednako isti.Lepo je Nole rekao,dok si imao korist od drugih,sve je bilo ok,a sada kada vidis da ti jedan po jedan prijatelj odlazi,kreces da udaras kontru.Mnogo puta sam bila svedok na ts kada ti dajes sve od sebe da bi usao u baltop,pa cak ides ka tome da prijatelja iskoristis samo da bi ti bio bolji od njega.Ja sam bila svedok kada sam te kaznila kada si ti rekao:"Bas me briga ako me kazne,imam dosta multi acc,tako da mi ne mogu nista!"Samo cu reci da nemam vise komentara,za tebe tolokoso.Znas i samo koliko smo se trudili ja i Eon da dobijes unban,kad god bi dobio ban.Ali,onda si i nama zabio noz u ledja i to nam je hvala.
P.S.Tolokoso,i sam znas koliko si molio da dobijes unban i obecavao da neces vise da psujes i vredjas Ja te sad pitam,da li si bar ispunio svoje obecanje?

lovemaxi09 koliko sam ja bugova prijavio vi toliko hleba niste pojeli i sta sam dobio?? sta sad se hvali sto ste dobri sa njim i moze radi sta oces ma zabole me uvo radite sta ocete ja bagovi vise ne prijavljujem a i zabole me :slight_smile: poz

No coment…
Tema lock.