Vratiti Faction i modovi da su normalni?

Trebalo bi vratiti faction. I da modovi budu imalo normalni,oterali vise od 100 igraca samo moderatori,a ovi sto banuju false kao sto su mene juce ocekuju da neko uplati novac pa da banuje,zato ce se naplatiti vlasniku na adresu licno.Nemam nista protiv njega i servera samo.Sto vrse prevaru.Ja zelim svoj dokaz da sam citovo i slicno. Na prvom acc jesam i to sam priznao kad sam stavio zahtev za unban a na drugom nisam jer sam sve pobrisao igram na laptopu,Mnogo neozbiljni i opasni.Ima normalnih modova onaj Dulje moderator sa 1.7 te banuje zanimljivo zezas ga posle pricas s njime na ts3 mod se smeje:Kaze nisi normalan sta radis.A ovi se plase da udju ts3 i ocekuju postovanje.To su uglavnom likovi koji zivot dali za minecraft a realnosti ih niko ne postuje.Nek dobijem ban odavde nije mi zivot.Necu propasti za 900 dinara ali treba prevarante sankcionisati necu se zameram nista nikome.CroSpano je dobar moderator stari i CriperBow. Samo imam poruku za njih 2 da vrate server mislim sto se tice Survivala-Faction mnogo vise igraca bi bilo za svaki glich postoji protect koji igraci ne znaju za to sluzi faction da se potrude da zagrade bazu i logicno sto ce vise ljudi kupovati poene rankove,Jer malte-ne svakom treba rank da bi napravio unraid bazu.Da se vrati silk 2 u normalnost,fakcije da budu normalne kao sto su bile,ekonomija.Hvala na razumevanju
Ako se neko nasao uvredjen nek me zove na discord da mu objasnim licno hvala. Miki99#8514

hahahaha brzi narkomaneeeee nema nista od factionsa rekli su vec

martine klepaviii

maja voli jaja…

1 Like

uf sto voli poslacu ti jedan video :open_mouth: da mozes da gledas svaku noc u 00:00

Brzi secas li me seeeeeeeeeee

kako tebe da se ne seca najveci skammer u istoriji pored adxms-a i Qcle-a

hahahahaah secam see i klempavog martina sto hvata wifi usima haahha

1 Like

Secam se i ja maje narkomanke sto pusila curac za 1m na factionsu

ajde odrasti klepo :smiley: znam da bi zeleo al zelje su jedno a mogucnosti drugo :wink:

Uahayahahahahahahahahahah cuti majmune uplacivao si warlorda za armor kad te likovi ubijali

Unban zahtjev se podnosi na sekciji Unban, a Vračanje Factiona u drugu temu jer su ovo 2 različite stvari. Odvojenu temu pišeš za vračanje Faction-a iako nema potrebe jer se neče vračati.
Ukolko misliš da si dobio nepravedno Ban piši u Unban sekciji.
Lock.